Updated 7/19/19            
             
Sort by: Last Name       Sort by: Year    
             
LAST NAME FIRST NAME YEAR   LAST NAME FIRST NAME YEAR
             
ABBEY H. LAWRENCE  1969   MIDDAGH* EDWIN H. 1929
ABBOTT DON  2008   HOLMAN* CHARLES W. (SPEED) 1931
ADAMEK JR. EDWARD R. (ED) 2014   SMITH* CHADWICK B.  1931
ADAMS EARL  2004   ROUSCH* CHARLES W.  1932
ADAMS RANDALL W. 2018   HOHAG ROBERT  1935
ADAMSON DONALD D.  1972   HAID* ART A. (BUD)  1936
AGENBROAD SCOTT L. 2018   LIVERMORE* JOE P.  1936
AHLGREN DAVID  2007   MAMER* NICK B. 1938
ALBERG CLARENCE R.  2013   SALISBURY* HENRY W.  1938
ALDENONSGARD* BALDWIN  1941   WEST JR* FREDERICK W.  1938
ALEXANDER ROBERT K. 2015   WHITTEMORE* FREDERICK W.  1938
ALLDREDGE* EZRA W.  1957   CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939
ALLEN CHARLES R.  2002   NORBY* RAYMOND B.  1939
ALLEN DONALD L. 2003   ALDENONSGARD* BALDWIN  1941
ALLEN JOHN J. (JACK) 2016   BATES* CLARENCE F.  1942
ALLEN KENNETH R. 2017   FISHER* JOHN F.  1942
ALLEN ROBERT H.  2000   MARTIN* KARL R.  1942
ALLEN STEVEN M. 2016   NYGREN* DONALD H.  1942
ALLENDER JR. DAVID G.  2001   OLSON* KENNETH S.  1942
ALLISON STEVEN J.  2000   RALEY* ROBERT J. 1942
ALMQUIST* ROY W.  1963   SHANK* EUGENE S. 1942
ALLRED MORRIS O. (MOOSE) 2016   SPARBOE JERRY H.  1942
ALWORTH MARSHAL HENRY  1953   ENGER* GILBERT E. 1943
AMEND ROBERT J. 2017   HART* JOHN F.  1943
ANDERSON BERTON L. 2019   JONES* KENNETH  W.  1943
ANDERSON DIXON JOHN 2017   MENSING A. ROBERT  1943
ANDERSON DONALD J.  2000   POTTER HAROLD B.  1943
ANDERSON HAROLD H.  1972   SCHIELDS JOHN E.  1943
ANDERSON OLOF A.  1996   TAYLOR VICTOR W.  1943
ANDERSON* RICHARD L.  1961   VANDERBUSH* RAYMOND E.  1943
ANDREWS JOHN D. 2015   BLIVEN* LANCIL H.  1944
ANDREWS ROBERT J. 2018   CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944
ANTILLA ARTHUR F.  2009   DYJAK* RAYMOND J.  1944
APPEL WILLIAM  1991   PROEBSTLE* ROY  1944
ARDOYNO JOHN W. 2013   MILLER* GEORGE D.  1945
ARMSTRONG TIMOTHY C.  2000   PETERSON JACK  1945
ARNOLD JOHN R.  2005   PFANNKUCH* VERNON W.  1945
ARNOLD WILLIAM H.  2008   HUBBARD DONALD L.  1946
ARNOLD WILLIAM H. (BILL) 2017   WITT PORTER M.  1946
ARTHURS MICHAEL R. 2013   STRAITH WILLIAM  1947
ASHMAN ROBERT G. 1984   BRENNER* DAVID F.  1948
ASKELAND ROBERT C.  2005   CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948
ATKINS H. W. (BILL)  2001   DUNN GRANT  1948
ATKINSON NIEL B.  2003   JOHNSON* ROBERT L.  1948
AUSLEY ROBERT W.  2004   PETRY* ROBERT G.  1948
AVENSON WARREN (AVIE) 2017   STICKEL* JEHU J.  1948
AVENT III BENJAMIN R. 2011   VAN CLEEF* JAMES G.  1948
AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998   EVANS ROBERT E.  1949
BACH RALPH  2005   GALT* JOHN R.  1950
BADGER JOHN E.  1999   HUFF* JAMES A.  1950
BAIN ROCHFORD (JACK)  1999   JONES* DONALD B.  1950
BAKER GERALD L. (JERRY) 2015   LAMPMAN* LLOYD G.  1950
BALDWIN CLARK J. (JAY)  2015   LIND* ROBERT C.  1950
BALIN HAROLD E. (HAL) 2012   MCGINN* WILLIAM T.  1950
BALKUS ANDREW V. 2013   RENDER* RAYMOND F.  1950
BALL G. CARL 2004   WOLFE* VERNON F.  1950
BALL NORMAN E.  2000   FELKNER BARNETT E.  1951
BALLARD SR. RICHARD (DICK)  2014   GANDER* EDMUND J. 1951
BALLEIT JOHN J. 2016   RICKMAN* LLOYD M.  1951
BARBOSA JAMES A.  2013   KUHN* KENNETH H.  1952
BARSTAD DAVID D. 2017   PFAFFINGER* JOHN J.  1952
BARKER VERN E.  1975   ALWORTH MARSHAL HENRY  1953
BARNARD WILLIAM A.  2014   BEHNCKE DAVID L.  1953
BARNCARD JIM  1971   HELM* RUDOLPH  1953
BARNES HAROLD M.  1980   CHRISTMAN RONALD S.  1954
BARNETTE DEAN E.  1996   EDWARDS WALT  1954
BARNHARDT RANDALL C.  1991   KING DONALD J.  1955
BARR GARY A.  1998   RYAN CHARLES W.  1955
BARTLETT JERRY H.  1966   THOMPSON NEALON W.  1955
BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998   BEWLEY GILBERT C.   1956
BARTON* RICHARD K.  1971   HITT HARVEY  1956
BARTSH GORDON  2007   NEILSON DOUGLAS A.  1956
BASS JAMES E.  2001   ALLDREDGE* EZRA W.  1957
BATES AUSTIN B. 2018   GORIAN MARTIN G.  1957
BATES JAMES N. (JIM) 2018   LOHMAR* ALFRED A.  1957
BATES ROBERT C.  1972   FRIED MELVIN O.  1958
BATES* CLARENCE F.  1942   DANIEL RALPH O.  1959
BATH DAVID (RUSS)  2003   SWANSON MELVILLE E.  1959
BAUHMAN WILLIAM M.  1997   LABART* HARRY C.  1960
BAUM TED  2004   LAPARLE* EDGAR E.  1960
BEACH PAUL A.  2011   MILLS* JOSEPH C.  1960
BEAL GEORGE F.  1984   OLSON ALLAN W.  1960
BEAN JAMES E.  1997   PERKINS* JAMES R.  1960
BEAN JOHN R. (BOB) 2015   ANDERSON* RICHARD L.  1961
BEAN WILLIAM PAUL  1987   HAGSTROM* RALPH E.  1961
BEARDSLEE DAVID  1993   STRONG WILLIS H.  1961
BECKER AL  1991   FULLER WILLIAM H.  1962
BECKER JOHN P.  1996   JOHNSON ROBERT  1962
BEEDEM JR. THOMAS J.  2002   MCGRATH JOSEPH G.  1962
BEHM DOUGLAS E. 2018   MCNOWN RUSSELL  1962
BEHNCKE DAVID L.  1953   QUINN MARCUS  1962
BELDEN LLOYD I.  1985   ALMQUIST* ROY W.  1963
BELDT ROGER J. 2012   FELLER* ROBERT J.  1963
BELL ARTHUR  1996   FREEBURG MAL B.  1963
BELLINO CHRISTOPHER M. (MARC) 2012   FRIESEN* ALLEN R.  1963
BENNETT KENNETH D.  2011   HOOVER JOHN W.  1963
BENSON ROBERT A.  1974   NELSON* RALPH  1963
BENTLEY GARY M. 2013   OLSEN* ALBERT F.  1963
BERG WARREN E.  2006   STEIN EARL R. (WHITEY)  1963
BERGMAN KENNETH E. 2015   WENGER* DONALD R.   1963
BETTENDORF ROBERT J. 2010   CLEARY PETER J.  1964
BEWLEY GILBERT C.   1956   DELONG L.S.(DEKE)  1964
BICKLEY JAMES T. 2016   JOHNSON ALBERT T.  1964
BILL HARRY L.  2002   NYMAN VERNON R.  1964
BINGHAM J. LAWRENCE (LARRY) 2018   HEMPEL GERALD W.  1965
BIOREN ROBERT S.  2009   HUBER JOHN B.  1965
BIRD RUSSELL M.  1979   MORPHEW ROGERT H.  1965
BITNER JOHN B.  2002   BARTLETT JERRY H.  1966
BJORKLAND DONALD  1973   HALE EARL W.  1966
BLADE ROBERT S.  2011   JOHNSON RONALD C.  1966
BLAIS JOHN R. 2011   KAISER CARL K.  1966
BLEVINS GARY A. 2017   RIDER DONALD H.  1966
BLISS MARVIN E.  1999   WEADICK FRANCIS R.  1966
BLIVEN* LANCIL H.  1944   WHEAT EDWIN J.  1966
BLOMGREN ARTHUR C. 2009   YODER MORRIS L.  1967
BLUDORN GREGORY A. 2012   PASELK ERICH N. (PINKY)  1968
BLUME RICHARD E.  2018   RUONA GORDON S.  1968
BOICE GEORGE C.  1969   ABBEY H. LAWRENCE  1969
BOLLER STEPHEN E. 2014   BOICE GEORGE C.  1969
BOLTON EDMUND C.  1973   CODDINGTON L.C.  1969
BOOM JOHN A.  1998   CRAWFORD CHARLES J.  1969
BORDEN JAMES W. 2016   GRAF CARL H. 1969
BORN HAROLD (HAL)  1994   KITTLESON M. HAROLD  1969
BORTLES IRA  2006   NORTH THOMAS H.  1969
BOSKO JOHN  2001   SCOTT JR. JOHN R.  1969
BOTHWELL ALEXANDER R.  2007   KOSKELA KENNETH H.  1970
BOWERSOX LAMAR S.  1993   STRASSER WILLIAM R.  1970
BOWLEN RONALD T. 2018   THOMPSON HAROLD G. (GERRY)  1970
BOYD DNEN R.  2003   GWALTNEY EDWARD L.  1970
BOYD DONALD C.  2010   BARNCARD JIM  1971
BRADFORD WILLIAM B. 2016   BARTON* RICHARD K.  1971
BRADLEY ROY  1999   COX DUDLEY S.  1971
BRADLEY WILBERT (BRAD) 2016   FRANKLIN TOY W.  1971
BRADSHAW PHILLIP J.  1987   GORLINSKY JAMES R. 1971
BRADSHAW WINTHROP L. (LEE) 2017   HAUGEN KENNETH B.  1971
BRANNON DENNIS C. 2014   MCPHAIL CURTIS B.  1971
BREAK ROGER D. 2019   MITCHELL WALTER D. 1971
BREMER KEN  2007   PLUE* WENDELL S.  1971
BRENNAN ROBERT J.  2009   RITCHIE CHADWICK B.  1971
BRENNER* DAVID F.  1948   ADAMSON DONALD D.  1972
BREWER WILLIAM D.  2012   ANDERSON HAROLD H.  1972
BRIDWELL JOHN H.  1999   BATES ROBERT C.  1972
BRIGHT MARK  2007   COONEY MARVIN A.  1972
BRINNON KEN  2000   FENSTERMAKER T.W.  1972
BROCKETT GENE  2005   HEINIG R. WILLARD  1972
BRODLE GERALD P.  2005   JOLLY LESTER O.  1972
BROGGER SR. NEIL S. (STEVE) 2005   KAVANAUGH JOSEPH P.  1972
BROOKS JAY S. 2012   MURPHY JOHN W.  1972
BROSNAN FRANCIS J. (FJ) 2008   REED ELLIOT W. (AL)  1972
BROWER GERALD C.  1974   SCHULTZ CARLTON A.  1972
BROWN EDWARD J. 2012   STRONG LYLE H.  1972
BROWN EXLINE  1990   BJORKLAND DONALD  1973
BROWN GORDON V.  2002   BOLTON EDMUND C.  1973
BROWN PHILLIP H.  2002   CAHILL M. BLAKE  1973
BROWN ROBERT G.  2019   DAVIS ROBERT P.  1973
BROWN VINCENT T.  1995   HAUGEN GRANT U.  1973
BROWN WILLIAM A.  1998   HOYEM* LYNN  1973
BROWN JR. ARTHUR T.  2005   LAURITOS ANTHONY  1973
BROXON BARRY D. 2016   MONROE* DAVID M.  1973
BRUCE ROBERT E.  1974   ROBERTSON DON H.  1973
BRYANT MARSHALL P.  2002   SEVIC OTTO  1973
BUCHANON ARLEN B. 2010   WOOD* ROSS W.   1973
BUCK, JR RAY M. 2016   BENSON ROBERT A.  1974
BUCK ROBERT O.  2002   BROWER GERALD C.  1974
BUCK IV HENRY L. 2007   BRUCE ROBERT E.  1974
BUCKNER LAWRENCE M. (LARRY) 2013   COX JR.* JAMES F.  1974
BUCKLIN CHARLES E.  2018   DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974
BUCKS GEORGE W. 2018   LAGORIO* JOHN B.  1974
BUERGEL JAMES D.  2004   LEE ALWOOD M.  1974
BUFFINGTON LESLIE E.  1999   REDMOND M. JOHN  1974
BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993   RISTAU WALTER L.  1974
BUGBEE RICHARD  2007   SCHULTZ W. WARREN  1974
BUHR WILLIAM PATRICK  1996   ZADRA* WALTER A. (JIM)  1974
BULEY ROBERT G. 2015   BARKER VERN E.  1975
BULLOCK WALTER R.  1986   BYRKIT ROBERT E.  1975
BUNTING MARK F. 2011   DISNEY RICHARD C.  1975
BURNETT WILLIAM F.  1989   KELCH FORREST E. (WOODY)  1975
BURRISS DAVID R. 2005   LINDSTAM ROBERT F.  1975
BURTON DENIS W. (DENNY) 2017   POLHAMUS ROBERT L.  1975
BURTON DONALD W. (BO) 2018   SIMPSON LAIRD E.  1975
BUTLER LEE C. 2006   DAVIS CURTIS S.  1976
BUTLER MICHAEL R. 2019   FRANKLIN HARRY  1976
BUTTS NOEL R. (RAD) 2007   JOHNSON ERLING  1976
BYARS LARRY J. 2015   KRUSE ROBERT K.  1976
BYERS WILLIAM H.  2016   MOORE DALE N.  1976
BYRKIT ROBERT E.  1975   SALISBURY F.J. (DOC)  1976
CAHILL M. BLAKE  1973   TADDIKEN* GERARD A.  1976
CALHOON RONALD N.  2008   COLE HOMER F. 1977
CALVERT ARNOLD C. (ARNIE) 2018   COUNTS WILLIAM A.  1977
CAMALICK JOHN (JAY) 2010   FERGUSON* GARY C.  1977
CAMERER PHILIPP E.  1986   FISK JAMES N.  1977
CAMM HARRY L. 2018   GUNNERSON EDWIN C.  1977
CAMP WAYNE L. 2014   WRIGHT MAXWELL M. 1977
CAMPBELL PETER F. 2019   CONNOLLY JOHN E.  1978
CANSDALE ROBERT C.  1986   FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978
CANTRELL RICHARD D. (DARRELL) 2013   GRINSTEAD* RICHARD A.  1978
CAPELL JOHN J.  2006   IRWIN GERARD D.  1978
CAREW JOHN B.  1996   BIRD RUSSELL M.  1979
CARLOCK VICTOR D. 2015   OHRBECK JOSEPH  1979
CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981   SHOWERS HOWARD L.  1979
CARLSON JOHN C. 2018   BARNES HAROLD M.  1980
CARMAN GERALD (KELLY) 2014   FOOT* DAVID W.  1980
CARPENTER JERRY B.  1999   KEEGAN RICHARD T.  1980
CARR JOHN F.  2007   LETIZIA ANTHONY C.  1980
CARR JR. JULIAN S. (WOODY) 2012   MOORE GORDON J.  1980
CARROTHERS, JR. WILLIAM G. 2016   MULLEN JAMES V.  1980
CARSON EDWIN L. (KELLY) 2018   REVOR HARVEY C.  1980
CARSON MICHAEL  2008   RICE CLARK K. (BUD)  1980
CARSTENSEN BOB S. 2017   TIRRELL PAX  1980
CARTIER THOMAS K.  1999   WAGNER LESTER E.  1980
CARVER DAN L.  1984   ZONNE EDMUND LYTTON  1980
CASEY JOHN L. (JACK) 2014   CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981
CASSEDY JOHN C. (JACK)  2005   KLUDT WILLIS  1981
CASWELL CHARLES T.  2000   NICHOLS JR.* ROBERT G.  1981
CATHCART BRUCE  2004   HYLAND JOSEPH B.  1982
CATLIN BRUCE K.  1999   MCQUAIN LESLIE C.  1982
CATLIN LOREN  1993   QUAID JOHN J.  1982
CECCOLI DOMINIC A. 2011   SORKNESS RUSSELL K. 1982
CHADWICK DONALD J.  2016   THOMAS ALBERT V. 1982
CHAGARES WILLIAM (BILL)  2014   TORPEY CLAFLIN (JAKE)  1982
CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939   UELTSCHI BEN  1982
CHARBONNEAU ROGER L.  2018   FREDRICKSON JERROL T.  1983
CHATELLE RAYMOND O.  1991   HALSETH ALLEN L.  1983
CHATTERTON DALTON K. (DEL) 2013   HARTLEY GUILFORD  1983
CHERRY JR. ROYAL W. 2015   HAUBE* J. RUSSELL  1983
CHILDRESS JR. GUY P. 2013   HOGIN JAMES M. (JACK)  1983
CHILES HENRY F. 2017   LERDAHL HERMAN I.  1983
CHRISTENSEN DAYTON C. 2017   MARSHALL GEN. W. FISKE  1983
CHRISTENSEN DUSTY  1992   PAQUE BERTRUM J. 1983
CHRISTENSEN HARVEY  1994   RALL DAVID G.  1983
CHRISTENSEN MELVIN L. 2014   WEBB MARVIN  1983
CHRISTIAN THOMAS C. 2014   WOLTER* FRED A.  1983
CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948   ASHMAN ROBERT G. 1984
CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944   BEAL GEORGE F.  1984
CHRISTIANSON THOMAS N. 2000   CARVER DAN L.  1984
CHRISTMAN JAN M. (JACK) 2012   JUDD FRANK C.  1984
CHRISTMAN MAX E.  2004   MARLONE JOHN F. (JACK)  1984
CHRISTMAN RONALD S.  1954   MCCLURE* ROBERT E.  1984
CHURCHILL RICHARD L.  1997   MCKEOWN JOSEPH  1984
CIZEK LLOYD H. 2014   SHAW WILLIAM H.  1984
CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991   SLIWINSKI WALTER  1984
CLARK DON E. 2019   STAUDT FREDERICK G.  1984
CLAWSON CHARLES W.  2015   STONE GEORGE A.  1984
CLEARY PETER J.  1964   TAYLOR LAVERNE R. (JACK)  1984
CLOUD DARRELL W.  2002   BELDEN LLOYD I.  1985
CLUFF HAROLD F. (HAL) 2007   DEAN WILLIAM F.  1985
CODDINGTON L.C.  1969   ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985
COFFEY WILLIAM  2002   HARLIN STEVE  1985
COLE BILLY J.  2006   KISE ROBERT J.  1985
COLE CYRUS J. (CY) 2012   MARTIN WAYNE E.  1985
COLE HOMER F. 1977   SHIPLEY RALPH D.  1985
COLE JOSEPH  2001   WITT JOHN L. W.   1985
CONARD DEAN E.  2005   WRIGHT C. LEE (SKELLY)  1985
CONERS DELUS LORNE  1997   BULLOCK WALTER R.  1986
CONIFF III JOHN A. (JACK)  2000   CAMERER PHILIPP E.  1986
CONKLIN JEFFERY C. 1988   CANSDALE ROBERT C.  1986
CONKLIN PETER G. 2013   ERNST FRANK H.  1986
CONNOLLY JOHN E.  1978   FRAZIER DON C.  1986
COOK JEROME D.  1987   HILLIS T.N. (TOM)  1986
COOKE WILLIAM W.  2011   HILLIS* MAURICE G. (MORRIE)  1986
COONEY MARVIN A.  1972   MCKEE HARRY H.  1986
COOPER BYRON S. 1989   ROTH WILLIAM F.  1986
COOPER JERE BEN 2007   RYAN RICHARD E.  1986
CORDES ALEXANDER O.  1999   ZEIDLHACK CURTIS  1986
CORL WILEY F.  2000   BEAN WILLIAM PAUL  1987
CORRIGAN EMMETT J.  1994   BRADSHAW PHILLIP J.  1987
COUNTS WILLIAM A.  1977   COOK JEROME D.  1987
COURRIER ROBERT G.  2005   DAHL RUDY  1987
COWDEN WILLIAM M. 2014   DODD DAVID J.  1987
COWLES E. L. (PETE)  1988   FOWLER ERWIN J.  1987
COX DUDLEY S.  1971   GORDON PAUL B.  1987
COX RICHARD A. 2012   HOHAG EARL H.  1987
COX, SR. ROBERT D. 2017   KRUSE GEORGE C.  1987
COX JR.* JAMES F.  1974   LINDSTAM GORDON H.  1987
CRAVEN HOMER (BOB)  1991   MAUS JOHN R.  1987
CRAWFORD CHARLES J.  1969   MCDUFF JAMES R. 1987
CRENSHAW KENT R. 2011   O'NEILL DICK  1987
CROMER ROBERT B. 2017   ROONOY MELVIN C.  1987
CROWELL MARK H.  2001   RUNYAN EDGAR S.  1987
CRUMMY RIICHARD L. 2001   SMITH GEORGE R.  1987
CUMMINGS ROBERT W.  2018   SPARKMAN ROBERT C.  1987
CURRY CHARLES W.  2003   WIENCKE WALTER W.  1987
D’AULISA ANTHONY  2001   CONKLIN JEFFERY C. 1988
DABERKOW DAYTON W. 2005   COWLES E. L. (PETE)  1988
DAHL MARTIN J.  1999   EDWARDS PAUL L.  1988
DAHL RAYMOND L.  2019   HARBECK WALTER C.  1988
DAHL RUDY  1987   HARRISON CHARLES E.  1988
DAMIANI LOUIS (LOU)  2012   HEARD ROBERT R.  1988
DANEK RONALD F. 2014   HORNER LAWRENCE M.  1988
DANIEL RALPH O.  1959   LEE WILLIAM R.  1988
DANIELSON ANDREW W. 2017   MARQUIS DAVID  1988
DANIELSON EARL 2006   MERRICK DALE L.  1988
DANLY WAYNE H.  1991   OSOWSKI JOSEPH A.  1988
DANNER GEORGE L.  2009   RECTOR CHARLES A. 1988
DANSEREAU ROLLO A.  1998   WIEGAND JOSEPH J. 1988
DAUGHTRY JACKIE S. 2007   BURNETT WILLIAM F.  1989
DAVIS CLAIR A. 2017   COOPER BYRON S. 1989
DAVIS CURTIS S.  1976   GREER WALTER J.  1989
DAVIS JOHN D.  2000   JOHNSON GENE P.  1989
DAVIS MARVIN  2005   MARKHAM GENE E.  1989
DAVIS ROBERT P.  1973   MILLER ROBERT P.   1989
DAVISON BOBBY J.  2002   ROONDY MELVIN C.  1989
DEAN FLOYD M.  2010   SCOTT R. B. (SCOTTY)  1989
DEAN WILLIAM E.  1997   SCOTT ROBERT L.   1989
DEAN WILLIAM F.  1985   SMITH ROBERT (LEE)  1989
DEBOLT DONALD F. (DON) 2018   TOWLE JAMES F. 1989
DEE LEO R. (DICK) 2018   BROWN EXLINE  1990
DEHMER VERN F. 2015   ELVERSON ERIC C. (RED)  1990
DELONG L.S.(DEKE)  1964   FREDRICKSON MARTIN D.  1990
DEMPSEY THOMAS L.  1999   HINZE FRED  1990
DENEEN JR. JOSEPH  2002   KLUBERG WILLARD N.  1990
DENMAN JOHN C.  1994   LINTNER FORREST  1990
DENNING BILL  2002   MCLAUGHLIN RONALD  1990
DERR THOMAS A. 2013   ROESKE ARDEN C.  1990
DETWILER HARRY 2013   SCHROEDER ORVILLE D.  1990
DEVENY JOHN R. (JACK)  2006   APPEL WILLIAM  1991
DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974   BARNHARDT RANDALL C.  1991
DILL JR. JOHN  2002   BECKER AL  1991
DISNEY RICHARD C.  1975   CHATELLE RAYMOND O.  1991
DITTBERNER JOHN Q.  2009   CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991
DITTMER ROBERT J. 2011   CRAVEN HOMER (BOB)  1991
DOAN GLEN N.  1991   DANLY WAYNE H.  1991
DOAN LESTER  2000   DOAN GLEN N.  1991
DODD DAVID J.  1987   EGGLESTON WAYNE  1991
DODSON JOHN G.  2003   FINKE DONALD K.  1991
DONOVAN RICHARD (RICK) 2016   KNUDSON ROBERT O.  1991
DOODY GORDON, J. 2017   LAMPING CARL E.  1991
DORCAS, SR. LEONARD E. 2017   PARRIS RICHARD  1991
DOWD ROBERT E.  2004   QUINN JOE  1991
DOYLE CHARLES (CHUCK)  2008   RUESCHENBERG HUGH B.  1991
DOYLE JOHN  1997   STAHEL ALWIN J. (BUD)  1991
DOYLE VINCENT A.  2008   STONE ROBERT O.  1991
DRIGGERS LOUIS (LOU)  2009   SWANSON ROBERT C.  1991
DROEN DAVID 2013   WALLOVER ROBERT S.  1991
DRUHL JONATHAN B.  2003   WEIGEL ROBERT H.   1991
DRZAL Richard (RICH) 2010   WOODHEAD JR. JOHN F.  1991
DUDLEY, JR EDWIN L. (DUSTY) 2016   CHRISTENSEN DUSTY  1992
DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996   KOONS LYMAN J.  1992
DUMMER THOMAS M.  2018   LIND CARL W. J.  1992
DUNN GRANT  1948   MORGAN WILBUR E.  1992
DUPREE BURTON L. 2013   SALYARDS E.C. (BUD)  1992
DUPREE JOHN M.  2011   SCHULBERG DONALD W.  1992
DURGAN C. I. (IRV) 2011   WHITE HAROLD W.   1992
DUXBURY MARK 2018   WIECHMANN* WALTER W.   1992
DYCUS ROBERT C.  2003   BEARDSLEE DAVID  1993
DYJAK* RAYMOND J.  1944   BOWERSOX LAMAR S.  1993
EASTERBROOK THOMAS J. 2015   BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993
EATON BRUCE P. 2017   CATLIN LOREN  1993
ECKERD ARLYN W.  2000   GREEN RICHARD C.  1993
EDWARDS PAUL L.  1988   KELLEHER JOHN PATRICK  1993
EDWARDS WALT  1954   KELLER VERN I.  1993
EGGERT GLENN E. 2015   KROUPA HARRY W.  1993
EGGLESTON WAYNE  1991   KRUZEL FIDELIS J.  1993
EICHLER LARRY 2010   LARSON GORDON C.  1993
EISCHEN DEAN K.  2005   LIEBER CHARLES T. (TED)  1993
EKLUND CHESTER 2016   LUETHI CARL  1993
ELSTAD LIEF A. 2018   MOORE JAMES R.  1993
ELLSWORTH FRED C. 2016   THOMPSON SR. JOHN S.  1993
ELVERSON ERIC C. (RED)  1990   VENABLES CHARLES R.  1993
ENGEN HARVEY T. 2013   WALKER ARTHUR E.  1993
ENGER* GILBERT E. 1943   BORN HAROLD (HAL)  1994
ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985   CHRISTENSEN HARVEY  1994
ERICKSON EDWARD L.  2014   CORRIGAN EMMETT J.  1994
ERLER EDWARD R.  1994   DENMAN JOHN C.  1994
ERNST FRANK H.  1986   ERLER EDWARD R.  1994
ETTER WAYNE  2004   FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994
EVANS ROBERT E.  1949   FELAK STEVEN JR. 1994
EVERETT TRAVIS E.  2000   FERRY RALPH M.  1994
EWALD JR. HERBERT F.  2000   FIREHAMMER JOHN  1994
EYE DOUGLAS L. 2015   FLETCHER JACK  1994
FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994   HENNESSY TOM  1994
FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978   HIPP LEONARD  1994
FARRELL JOSEPH E.  2005   JAPHET ROYCE  1994
FAUCET NORMAN  2001   KELLOGG FRANK H.  1994
FELAK STEVEN JR. 1994   SWANSON PAUL  1994
FELKNER BARNETT E.  1951   YATES OLIVER 1994
FELLER* ROBERT J.  1963   BROWN VINCENT T.  1995
FELLENGER WILLIAM C. 2018   FLOREY LOREN LYNN  1995
FENSTERMAKER T.W.  1972   GROHS RAYMOND J. 1995
FERGUSON CLAUDE  2004   HENDERSON GEORGE ALLEN  1995
FERGUSON* GARY C.  1977   JOHNSON RAYMOND  1995
FERRY RALPH M.  1994   KUEHN MERRILL  1995
FIFE JAMES E.  2006   LANCE DON M. 1995
FINHOLT THEODORE M.  1996   LITZENGER RAMON 1995
FINIGAN THOMAS R.  1996   PIGEON L.A. (LARRY)  1995
FINKE DONALD K.  1991   SORWEIDE DENNIS F. 1995
FINNELLY THOMAS M.  2006   STRAWTHER RICHARD (Dick)  1995
FINNESETH KEITH E. 2013   VAN WAGENEN WALTER G.  1995
FIREHAMMER JOHN  1994   VOLKEL JACK  1995
FISHER JR. FREDERICK W. 2015   WOODS FRANK V.  1995
FISHER* JOHN F.  1942   ANDERSON OLOF A.  1996
FISK JAMES N.  1977   BARNETTE DEAN E.  1996
FITZ-GERALD CHARLES A. (CHARLIE) 2015   BECKER JOHN P.  1996
FLETCHER JACK  1994   BELL ARTHUR  1996
FLOREY LOREN LYNN  1995   BUHR WILLIAM PATRICK  1996
FOOT* DAVID W.  1980   CAREW JOHN B.  1996
FORD ROBERT L.  2005   DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996
FOSTER FRANK S. 2013   FINHOLT THEODORE M.  1996
FOSTER GRAMER D. 2016   GREEN EUGENE L.  1996
FOWLER ERWIN J.  1987   HAZEN JACK  1996
FOX EDWARD L.  2000   HEMPEL WARREN L.  1996
FOX FRANK J.  2000   JEGERS JOHN J.  1996
FRANCINO CHRIS 1997   KAHLA CHESTER 1996
FRANKLIN HARRY  1976   KNUTSON WILMERA  (BILL)  1996
FRANKLIN TOY W.  1971   LANE ROBERT M.  1996
FRAZIER DON C.  1986   MCCARY ELWOOD W.  1996
FREDRICKSON JERROL T.  1983   MOONEY JOSEPH P.  1996
FREDRICKSON MARTIN D.  1990   MORRELL STEPHAN A. 1996
FREEBURG JAMES  2009   NORGAARD KENNETH M.  1996
FREEBURG MAL B.  1963   PENNERTZ DONALD W.  1996
FREES BURKE  2001   RITCHIE BERTRAM F.  1996
FRENCH HERB 2011   ROLAND KENNETH P. "PHIL"  1996
FREY DETLEF M. 2016   ROWORTH ALFRED F. 1996
FRIED MELVIN O.  1958   SHORT WILLIAM F. (KELLY)  1996
FRIESEN HAROLD G. 1997   SMITH C. L. "LES"  1996
FRIESEN* ALLEN R.  1963   SNYDER DONALD C.  1996
FRYE RICHARD D.  1999   THORSON CLIFFORD E.  1996
FULLER ROBERT M.  2010   BAUHMAN WILLIAM M.  1997
FULLER WILLIAM H.  1962   BEAN JAMES E.  1997
FURRER RICHARD 2015   CHURCHILL RICHARD L.  1997
FUSS II THEODORE L. (TED) 2018   CONERS DELUS LORNE  1997
FUSSELL LARRY W. 2019   DEAN WILLIAM E.  1997
GABBARD GARY G. 2018   DOYLE JOHN  1997
GALT* JOHN R.  1950   FRANCINO CHRIS 1997
GANDER* EDMUND J. 1951   FRIESEN HAROLD G. 1997
GAUDETTE RICHARD A.  2005   HANSON VINTON R.  1997
GAUTHIER DAVID J.  2006   HEMPEL GENE T.  1997
GEIGER PAUL A. 2016   IMLAY H. LEE  1997
GEISLER CHARLES H. (CHUCK)  2008   JOHANSON HARVEY E.  1997
GERHART QUINTER P.  1998   JOHNSON M.L. (SKEETER)  1997
GIBLIN THOMAS J. (TUCKER)  2005   KARLBERG GENE  1997
GIEFER THOMAS S. 2015   LABODA RUSSELL K.  1997
GILBERT BRIAN W. 2018   MILLER BILL  1997
GILLIAND JERRY H. 2017   MONTGOMERY GEORGE  1997
GILLIES GEORGE G. 2019   MORTENSEN LANCE 1997
GOMOLL STAN  1998   PREUSSER RICHARD M.  1997
GORDON CHESTER (CHET)  2009   ROCKWELL JR. ROBERT N.  1997
GORDON PAUL B.  1987   ROGERS JOHN A.  1997
GORE KENLEY B. 2003   SPROAT JAMES K. 1997
GORIAN MARTIN G.  1957   UNDIS WILLIAM JOHN  1997
GORLINSKY JAMES R. 1971   WALLACE W. F.  1997
GORMAN WILLIAM H.  2005   WHITCOMB JR. RAYMOND B.  1997
GRAF CARL H. 1969   WOODBURY PETER M. 1997
GRAN GORDAN CARTER 2014   AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998
GRAY RALPH T.  2005   BARR GARY A.  1998
GREATTI III GINO (GENE) 2016   BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998
GREEN EUGENE L.  1996   BOOM JOHN A.  1998
GREEN RICHARD C.  1993   BROWN WILLIAM A.  1998
GREEN WILLIAM E. 2011   DANSEREAU ROLLO A.  1998
GREENO DEAN E. 2018   GERHART QUINTER P.  1998
GREER WALTER J.  1989   GOMOLL STAN  1998
GREY TERRY E.  2004   HANSING H. (BOB)  1998
GRIFFIN MITCHELL M. 2019   HENDRICKSON DONALD R.  1998
GRIM JOHN F. 2010   HINCK IRVING C.  1998
GRINSTEAD* RICHARD A.  1978   KEEPERS GLEN  1998
GROHS RAYMOND J. 1995   KILIAN JEROME  1998
GROTH, JR. GEORGE W. 2019   MAHONEY WALTER L.  1998
GROTHE GEORGE W.  2009   MCCALL JR. GARVICE D.  1998
GRONNING RICHARD H. 2019   MCGINNESS VERNER J.(RED)  1998
GRUMAN LOREN D. 2014   NELSON E. KEMER  1998
GUERRERO JR. JOHN J.  2014   NIEHOUSE JR. RAY N.  1998
GULBRANDSON STEPEN D. 2013   NUNN ROBERT S.  1998
GUM WILLIAM S. 2019   O'CONNELL DENNIS  1998
GUNNERSON EDWIN C.  1977   POMEROY GOERGE E.  1998
GUTMANN JAMES F. 2019   ROTH EVERETT L.  1998
GWALTNEY EDWARD L.  1970   SLAUGHTER WILLIAM E. (RED)  1998
HAAS WILLIAM R. (BILLY BOB) 2001   SOLOMON GEORGE J.  1998
HABERERN ROGER W. 2017   STAMP CHARLES E.  1998
HACKENBERG ROBERT R. (BOB) 2012   TARRANT PAUL  1998
HADDON RICHARD D. 2015   THOMPSON DARREL DEAN  1998
HADFIELD CHARLES F.  2005   VICKROY TODD l. 1998
HAEN THOMAS J. 2011   VIERTEL HAROLD LEE  1998
HAGAR TEMPLE C. (TEM) 2012   WAKEFIELD PHILLIP M.  1998
HAGERDORN WILLIAM H. 2019   WALLACE WILLIAM F.  1998
HAGSTROM* RALPH E.  1961   WATTS PHILLI C. 1998
HAID* ART A. (BUD)  1936   WHEELOCK CHUCK  1998
HAINES MERLE D. 2011   WIGLEY WALLACE  1998
HALE EARL W.  1966   WOOTEN JOHN S.  1998
HALL CARLTON H. C. 2012   BADGER JOHN E.  1999
HALSETH ALLEN L.  1983   BAIN ROCHFORD (JACK)  1999
HALVERSON WILLIAM W. 2016   BLISS MARVIN E.  1999
HAMED STEVEN M. 2006   BRADLEY ROY  1999
HAMILTON PAUL A. 2014   BRIDWELL JOHN H.  1999
HAMLIN JACK F. 2014   BUFFINGTON LESLIE E.  1999
HAMMOND HOWARD  2008   CARPENTER JERRY B.  1999
HAMPTON WILLIAM J. 2016   CARTIER THOMAS K.  1999
HANAN JEFF  2001   CATLIN BRUCE K.  1999
HANCOCK DOUGLAS F.   2005   CORDES ALEXANDER O.  1999
HANDY WILLIAM F.  2014   DAHL MARTIN J.  1999
HANIE BENJAMIN C. 2009   DEMPSEY