Updated 8/15/18            
             
Sort by: Last Name       Sort by: Year    
             
LAST NAME FIRST NAME YEAR   LAST NAME FIRST NAME YEAR
             
ABBEY H. LAWRENCE  1969   MIDDAGH* EDWIN H. 1929
ABBOTT DON  2008   HOLMAN* CHARLES W. (SPEED) 1931
ADAMEK JR. EDWARD R. (ED) 2014   SMITH* CHADWICK B.  1931
ADAMS EARL  2004   ROUSCH* CHARLES W.  1932
ADAMSON DONALD D.  1972   HOHAG ROBERT  1935
AGENBROAD SCOTT L. 2018   HAID* ART A. (BUD)  1936
AHLGREN DAVID  2007   LIVERMORE* JOE P.  1936
ALBERG CLARENCE R.  2013   MAMER* NICK B. 1938
ALDENONSGARD* BALDWIN  1941   SALISBURY* HENRY W.  1938
ALEXANDER ROBERT K. 2015   WEST JR* FREDERICK W.  1938
ALLDREDGE* EZRA W.  1957   WHITTEMORE* FREDERICK W.  1938
ALLEN CHARLES R.  2002   CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939
ALLEN DONALD L. 2003   NORBY* RAYMOND B.  1939
ALLEN JOHN J. (JACK) 2016   ALDENONSGARD* BALDWIN  1941
ALLEN KENNETH R. 2017   BATES* CLARENCE F.  1942
ALLEN ROBERT H.  2000   FISHER* JOHN F.  1942
ALLEN STEVEN M. 2016   MARTIN* KARL R.  1942
ALLENDER JR. DAVID G.  2001   NYGREN* DONALD H.  1942
ALLISON STEVEN J.  2000   OLSON* KENNETH S.  1942
ALMQUIST* ROY W.  1963   RALEY* ROBERT J. 1942
ALLRED MORRIS O. (MOOSE) 2016   SHANK* EUGENE S. 1942
ALWORTH MARSHAL HENRY  1953   SPARBOE JERRY H.  1942
AMEND ROBERT J. 2017   ENGER* GILBERT E. 1943
ANDERSON DIXON JOHN 2017   HART* JOHN F.  1943
ANDERSON DONALD J.  2000   JONES* KENNETH  W.  1943
ANDERSON HAROLD H.  1972   MENSING A. ROBERT  1943
ANDERSON OLOF A.  1996   POTTER HAROLD B.  1943
ANDERSON* RICHARD L.  1961   SCHIELDS JOHN E.  1943
ANDREWS JOHN D. 2015   TAYLOR VICTOR W.  1943
ANTILLA ARTHUR F.  2009   VANDERBUSH* RAYMOND E.  1943
APPEL WILLIAM  1991   BLIVEN* LANCIL H.  1944
ARDOYNO JOHN W. 2013   CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944
ARMSTRONG TIMOTHY C.  2000   DYJAK* RAYMOND J.  1944
ARNOLD JOHN R.  2005   PROEBSTLE* ROY  1944
ARNOLD WILLIAM H.  2008   MILLER* GEORGE D.  1945
ARNOLD WILLIAM H. (BILL) 2017   PETERSON JACK  1945
ARTHURS MICHAEL R. 2013   PFANNKUCH* VERNON W.  1945
ASHMAN ROBERT G. 1984   HUBBARD DONALD L.  1946
ASKELAND ROBERT C.  2005   WITT PORTER M.  1946
ATKINS H. W. (BILL)  2001   STRAITH WILLIAM  1947
ATKINSON NIEL B.  2003   BRENNER* DAVID F.  1948
AUSLEY ROBERT W.  2004   CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948
AVENSON WARREN (AVIE) 2017   DUNN GRANT  1948
AVENT III BENJAMIN R. 2011   JOHNSON* ROBERT L.  1948
AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998   PETRY* ROBERT G.  1948
BACH RALPH  2005   STICKEL* JEHU J.  1948
BADGER JOHN E.  1999   VAN CLEEF* JAMES G.  1948
BAIN ROCHFORD (JACK)  1999   EVANS ROBERT E.  1949
BAKER GERALD L. (JERRY) 2015   GALT* JOHN R.  1950
BALDWIN CLARK J. (JAY)  2015   HUFF* JAMES A.  1950
BALIN HAROLD E. (HAL) 2012   JONES* DONALD B.  1950
BALKUS ANDREW V. 2013   LAMPMAN* LLOYD G.  1950
BALL G. CARL 2004   LIND* ROBERT C.  1950
BALL NORMAN E.  2000   MCGINN* WILLIAM T.  1950
BALLARD SR. RICHARD (DICK)  2014   RENDER* RAYMOND F.  1950
BALLEIT JOHN J. 2016   WOLFE* VERNON F.  1950
BARBOSA JAMES A.  2013   FELKNER BARNETT E.  1951
BARSTAD DAVID D. 2017   GANDER* EDMUND J. 1951
BARKER VERN E.  1975   RICKMAN* LLOYD M.  1951
BARNARD WILLIAM A.  2014   KUHN* KENNETH H.  1952
BARNCARD JIM  1971   PFAFFINGER* JOHN J.  1952
BARNES HAROLD M.  1980   ALWORTH MARSHAL HENRY  1953
BARNETTE DEAN E.  1996   BEHNCKE DAVID L.  1953
BARNHARDT RANDALL C.  1991   HELM* RUDOLPH  1953
BARR GARY A.  1998   CHRISTMAN RONALD S.  1954
BARTLETT JERRY H.  1966   EDWARDS WALT  1954
BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998   KING DONALD J.  1955
BARTON* RICHARD K.  1971   RYAN CHARLES W.  1955
BARTSH GORDON  2007   THOMPSON NEALON W.  1955
BASS JAMES E.  2001   BEWLEY GILBERT C.   1956
BATES JAMES N. (JIM) 2018   HITT HARVEY  1956
BATES ROBERT C.  1972   NEILSON DOUGLAS A.  1956
BATES* CLARENCE F.  1942   ALLDREDGE* EZRA W.  1957
BATH DAVID (RUSS)  2003   GORIAN MARTIN G.  1957
BAUHMAN WILLIAM M.  1997   LOHMAR* ALFRED A.  1957
BAUM TED  2004   FRIED MELVIN O.  1958
BEACH PAUL A.  2011   DANIEL RALPH O.  1959
BEAL GEORGE F.  1984   SWANSON MELVILLE E.  1959
BEAN JAMES E.  1997   LABART* HARRY C.  1960
BEAN JOHN R. (BOB) 2015   LAPARLE* EDGAR E.  1960
BEAN WILLIAM PAUL  1987   MILLS* JOSEPH C.  1960
BEARDSLEE DAVID  1993   OLSON ALLAN W.  1960
BECKER AL  1991   PERKINS* JAMES R.  1960
BECKER JOHN P.  1996   ANDERSON* RICHARD L.  1961
BEEDEM JR. THOMAS J.  2002   HAGSTROM* RALPH E.  1961
BEHM DOUGLAS E. 2018   STRONG WILLIS H.  1961
BEHNCKE DAVID L.  1953   FULLER WILLIAM H.  1962
BELDEN LLOYD I.  1985   JOHNSON ROBERT  1962
BELDT ROGER J. 2012   MCGRATH JOSEPH G.  1962
BELL ARTHUR  1996   MCNOWN RUSSELL  1962
BELLINO CHRISTOPHER M. (MARC) 2012   QUINN MARCUS  1962
BENNETT KENNETH D.  2011   ALMQUIST* ROY W.  1963
BENSON ROBERT A.  1974   FELLER* ROBERT J.  1963
BENTLEY GARY M. 2013   FREEBURG MAL B.  1963
BERG WARREN E.  2006   FRIESEN* ALLEN R.  1963
BERGMAN KENNETH E. 2015   HOOVER JOHN W.  1963
BETTENDORF ROBERT J. 2010   NELSON* RALPH  1963
BEWLEY GILBERT C.   1956   OLSEN* ALBERT F.  1963
BICKLEY JAMES T. 2016   STEIN EARL R. (WHITEY)  1963
BILL HARRY L.  2002   WENGER* DONALD R.   1963
BINGHAM J. LAWRENCE (LARRY) 2018   CLEARY PETER J.  1964
BIOREN ROBERT S.  2009   DELONG L.S.(DEKE)  1964
BIRD RUSSELL M.  1979   JOHNSON ALBERT T.  1964
BITNER JOHN B.  2002   NYMAN VERNON R.  1964
BJORKLAND DONALD  1973   HEMPEL GERALD W.  1965
BLADE ROBERT S.  2011   HUBER JOHN B.  1965
BLAIS JOHN R. 2011   MORPHEW ROGERT H.  1965
BLEVINS GARY A. 2017   BARTLETT JERRY H.  1966
BLISS MARVIN E.  1999   HALE EARL W.  1966
BLIVEN* LANCIL H.  1944   JOHNSON RONALD C.  1966
BLOMGREN ARTHUR C. 2009   KAISER CARL K.  1966
BLUDORN GREGORY A. 2012   RIDER DONALD H.  1966
BOICE GEORGE C.  1969   WEADICK FRANCIS R.  1966
BOLLER STEPHEN E. 2014   WHEAT EDWIN J.  1966
BOLTON EDMUND C.  1973   YODER MORRIS L.  1967
BOOM JOHN A.  1998   PASELK ERICH N. (PINKY)  1968
BORDEN JAMES W. 2016   RUONA GORDON S.  1968
BORN HAROLD (HAL)  1994   ABBEY H. LAWRENCE  1969
BORTLES IRA  2006   BOICE GEORGE C.  1969
BOSKO JOHN  2001   CODDINGTON L.C.  1969
BOTHWELL ALEXANDER R.  2007   CRAWFORD CHARLES J.  1969
BOWERSOX LAMAR S.  1993   GRAF CARL H. 1969
BOYD DNEN R.  2003   KITTLESON M. HAROLD  1969
BOYD DONALD C.  2010   NORTH THOMAS H.  1969
BRADFORD WILLIAM B. 2016   SCOTT JR. JOHN R.  1969
BRADLEY ROY  1999   KOSKELA KENNETH H.  1970
BRADLEY WILBERT (BRAD) 2016   STRASSER WILLIAM R.  1970
BRADSHAW PHILLIP J.  1987   THOMPSON HAROLD G. (GERRY)  1970
BRADSHAW WINTHROP L. (LEE) 2017   WALTNEY EDWARD G.  1970
BRANNON DENNIS C. 2014   BARNCARD JIM  1971
BREMER KEN  2007   BARTON* RICHARD K.  1971
BRENNAN ROBERT J.  2009   COX DUDLEY S.  1971
BRENNER* DAVID F.  1948   FRANKLIN TOY W.  1971
BREWER WILLIAM D.  2012   GORLINSKY JAMES R. 1971
BRIDWELL JOHN H.  1999   HAUGEN KENNETH B.  1971
BRIGHT MARK  2007   MCPHAIL CURTIS B.  1971
BRINNON KEN  2000   MITCHELL WALTER D. 1971
BROCKETT GENE  2005   PLUE* WENDELL S.  1971
BRODLE GERALD P.  2005   RITCHIE CHADWICK B.  1971
BROGGER SR. NEIL S. (STEVE) 2005   ADAMSON DONALD D.  1972
BROOKS JAY S. 2012   ANDERSON HAROLD H.  1972
BROSNAN FRANCIS J. (FJ) 2008   BATES ROBERT C.  1972
BROWER GERALD C.  1974   COONEY MARVIN A.  1972
BROWN EDWARD J. 2012   FENSTERMAKER T.W.  1972
BROWN EXLINE  1990   HEINIG R. WILLARD  1972
BROWN GORDON V.  2002   JOLLY LESTER O.  1972
BROWN PHILLIP H.  2002   KAVANAUGH JOSEPH P.  1972
BROWN VINCENT T.  1995   MURPHY JOHN W.  1972
BROWN WILLIAM A.  1998   REED ELLIOT W. (AL)  1972
BROWN JR. ARTHUR T.  2005   SCHULTZ CARLTON A.  1972
BROXON BARRY D. 2016   STRONG LYLE H.  1972
BRUCE ROBERT E.  1974   BJORKLAND DONALD  1973
BRYANT MARSHALL P.  2002   BOLTON EDMUND C.  1973
BUCHANON ARLEN B. 2010   CAHILL M. BLAKE  1973
BUCK, JR RAY M. 2016   DAVIS ROBERT P.  1973
BUCK ROBERT O.  2002   HAUGEN GRANT U.  1973
BUCK IV HENRY L. 2007   HOYEM* LYNN  1973
BUCKNER LAWRENCE M. (LARRY) 2013   LAURITOS ANTHONY  1973
BUCKLIN CHARLES E.  2018   MONROE* DAVID M.  1973
BUCKS GEORGE W. 2018   ROBERTSON DON H.  1973
BUERGEL JAMES D.  2004   SEVIC OTTO  1973
BUFFINGTON LESLIE E.  1999   WOOD* ROSS W.   1973
BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993   BENSON ROBERT A.  1974
BUGBEE RICHARD  2007   BROWER GERALD C.  1974
BUHR WILLIAM PATRICK  1996   BRUCE ROBERT E.  1974
BULEY ROBERT G. 2015   COX JR.* JAMES F.  1974
BULLOCK WALTER R.  1986   DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974
BUNTING MARK F. 2011   LAGORIO* JOHN B.  1974
BURNETT WILLIAM F.  1989   LEE ALWOOD M.  1974
BURRISS DAVID R. 2005   REDMOND M. JOHN  1974
BURTON DENIS W. (DENNY) 2017   RISTAU WALTER L.  1974
BURTON DONALD W. (BO) 2018   SCHULTZ W. WARREN  1974
BUTLER LEE C. 2006   ZADRA* WALTER A. (JIM)  1974
BUTTS NOEL R. (RAD) 2007   BARKER VERN E.  1975
BYARS LARRY J. 2015   BYRKIT ROBERT E.  1975
BYERS WILLIAM H.  2016   DISNEY RICHARD C.  1975
BYRKIT ROBERT E.  1975   KELCH FORREST E. (WOODY)  1975
CAHILL M. BLAKE  1973   LINDSTAM ROBERT F.  1975
CALHOON RONALD N.  2008   POLHAMUS ROBERT L.  1975
CALVERT ARNOLD C. (ARNIE) 2018   SIMPSON LAIRD E.  1975
CAMALICK JOHN (JAY) 2010   DAVIS CURTIS S.  1976
CAMERER PHILIPP E.  1986   FRANKLIN HARRY  1976
CAMM HARRY L. 2018   JOHNSON ERLING  1976
CAMP WAYNE L. 2014   KRUSE ROBERT K.  1976
CANSDALE ROBERT C.  1986   MOORE DALE N.  1976
CANTRELL RICHARD D. (DARRELL) 2013   SALISBURY F.J. (DOC)  1976
CAPELL JOHN J.  2006   TADDIKEN* GERARD A.  1976
CAREW JOHN B.  1996   COLE HOMER F. 1977
CARLOCK VICTOR D. 2015   COUNTS WILLIAM A.  1977
CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981   FERGUSON* GARY C.  1977
CARMAN GERALD (KELLY) 2014   FISK JAMES N.  1977
CARPENTER JERRY B.  1999   GUNNERSON EDWIN C.  1977
CARR JOHN F.  2007   WRIGHT MAXWELL M. 1977
CARR JR. JULIAN S. (WOODY) 2012   CONNOLLY JOHN E.  1978
CARROTHERS, JR. WILLIAM G. 2016   FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978
CARSON MICHAEL  2008   GRINSTEAD* RICHARD A.  1978
CARSTENSEN BOB S. 2017   IRWIN GERARD D.  1978
CARTIER THOMAS K.  1999   BIRD RUSSELL M.  1979
CARVER DAN L.  1984   OHRBECK JOSEPH  1979
CASEY JOHN L. (JACK) 2014   SHOWERS HOWARD L.  1979
CASSEDY JOHN C. (JACK)  2005   BARNES HAROLD M.  1980
CASWELL CHARLES T.  2000   FOOT* DAVID W.  1980
CATHCART BRUCE  2004   KEEGAN RICHARD T.  1980
CATLIN BRUCE K.  1999   LETIZIA ANTHONY C.  1980
CATLIN LOREN  1993   MOORE GORDON J.  1980
CECCOLI DOMINIC A. 2011   MULLEN JAMES V.  1980
CHADWICK DONALD J.  2016   REVOR HARVEY C.  1980
CHAGARES WILLIAM (BILL)  2014   RICE CLARK K. (BUD)  1980
CHAMBERLAIN* B. C. (CASH)  1939   TIRRELL PAX  1980
CHATELLE RAYMOND O.  1991   WAGNER LESTER E.  1980
CHATTERTON DALTON K. (DEL) 2013   ZONNE EDMUND LYTTON  1980
CHERRY JR. ROYAL W. 2015   CARLSON BERTEL C. (BERT)  1981
CHILDRESS JR. GUY P. 2013   KLUDT WILLIS  1981
CHILES HENRY F. 2017   NICHOLS JR.* ROBERT G.  1981
CHRISTENSEN DAYTON C. 2017   HYLAND JOSEPH B.  1982
CHRISTENSEN DUSTY  1992   MCQUAIN LESLIE C.  1982
CHRISTENSEN HARVEY  1994   QUAID JOHN J.  1982
CHRISTENSEN MELVIN L. 2014   SORKNESS RUSSELL K. 1982
CHRISTIAN THOMAS C. 2014   THOMAS ALBERT V. 1982
CHRISTIAN* BENJAMIN  W.  1948   TORPEY CLAFLIN (JAKE)  1982
CHRISTIAN* FRANK (BUBS)  1944   UELTSCHI BEN  1982
CHRISTIANSON THOMAS N. 2000   FREDRICKSON JERROL T.  1983
CHRISTMAN JAN M. (JACK) 2012   HALSETH ALLEN L.  1983
CHRISTMAN MAX E.  2004   HARTLEY GUILFORD  1983
CHRISTMAN RONALD S.  1954   HAUBE* J. RUSSELL  1983
CHURCHILL RICHARD L.  1997   HOGIN JAMES M. (JACK)  1983
CIZEK LLOYD H. 2014   LERDAHL HERMAN I.  1983
CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991   MARSHALL GEN. W. FISKE  1983
CLAWSON CHARLES W.  2015   PAQUE BERTRUM J. 1983
CLEARY PETER J.  1964   RALL DAVID G.  1983
CLOUD DARRELL W.  2002   WEBB MARVIN  1983
CLUFF HAROLD F. (HAL) 2007   WOLTER* FRED A.  1983
CODDINGTON L.C.  1969   ASHMAN ROBERT G. 1984
COFFEY WILLIAM  2002   BEAL GEORGE F.  1984
COLE BILLY J.  2006   CARVER DAN L.  1984
COLE CYRUS J. (CY) 2012   JUDD FRANK C.  1984
COLE HOMER F. 1977   MARLONE JOHN F. (JACK)  1984
COLE JOSEPH  2001   MCCLURE* ROBERT E.  1984
CONARD DEAN E.  2005   MCKEOWN JOSEPH  1984
CONERS DELUS LORNE  1997   SHAW WILLIAM H.  1984
CONIFF III JOHN A. (JACK)  2000   SLIWINSKI WALTER  1984
CONKLIN JEFFERY C. 1988   STAUDT FREDERICK G.  1984
CONKLIN PETER G. 2013   STONE GEORGE A.  1984
CONNOLLY JOHN E.  1978   TAYLOR LAVERNE R. (JACK)  1984
COOK JEROME D.  1987   BELDEN LLOYD I.  1985
COOKE WILLIAM W.  2011   DEAN WILLIAM F.  1985
COONEY MARVIN A.  1972   ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985
COOPER BYRON S. 1989   HARLIN STEVE  1985
COOPER JERE BEN 2007   KISE ROBERT J.  1985
CORDES ALEXANDER O.  1999   MARTIN WAYNE E.  1985
CORL WILEY F.  2000   SHIPLEY RALPH D.  1985
CORRIGAN EMMETT J.  1994   WITT JOHN L. W.   1985
COUNTS WILLIAM A.  1977   WRIGHT C. LEE (SKELLY)  1985
COURRIER ROBERT G.  2005   BULLOCK WALTER R.  1986
COWDEN WILLIAM M. 2014   CAMERER PHILIPP E.  1986
COWLES E. L. (PETE)  1988   CANSDALE ROBERT C.  1986
COX DUDLEY S.  1971   ERNST FRANK H.  1986
COX RICHARD A. 2012   FRAZIER DON C.  1986
COX, SR. ROBERT D. 2017   HILLIS T.N. (TOM)  1986
COX JR.* JAMES F.  1974   HILLIS* MAURICE G. (MORRIE)  1986
CRAVEN HOMER (BOB)  1991   MCKEE HARRY H.  1986
CRAWFORD CHARLES J.  1969   ROTH WILLIAM F.  1986
CRENSHAW KENT R. 2011   RYAN RICHARD E.  1986
CROMER ROBERT B. 2017   ZEIDLHACK CURTIS  1986
CROWELL MARK H.  2001   BEAN WILLIAM PAUL  1987
CRUMMY RIICHARD L. 2001   BRADSHAW PHILLIP J.  1987
CURRY CHARLES W.  2003   COOK JEROME D.  1987
D’AULISA ANTHONY  2001   DAHL RUDY  1987
DABERKOW DAYTON W. 2005   DODD DAVID J.  1987
DAHL MARTIN J.  1999   FOWLER ERWIN J.  1987
DAHL RUDY  1987   GORDON PAUL B.  1987
DAMIANI LOUIS (LOU)  2012   HOHAG EARL H.  1987
DANEK RONALD F. 2014   KRUSE GEORGE C.  1987
DANIEL RALPH O.  1959   LINDSTAM GORDON H.  1987
DANIELSON ANDREW W. 2017   MAUS JOHN R.  1987
DANIELSON EARL 2006   MCDUFF JAMES R. 1987
DANLY WAYNE H.  1991   O'NEILL DICK  1987
DANNER GEORGE L.  2009   ROONOY MELVIN C.  1987
DANSEREAU ROLLO A.  1998   RUNYAN EDGAR S.  1987
DAUGHTRY JACKIE S. 2007   SMITH GEORGE R.  1987
DAVIS CLAIR A. 2017   SPARKMAN ROBERT C.  1987
DAVIS CURTIS S.  1976   WIENCKE WALTER W.  1987
DAVIS JOHN D.  2000   CONKLIN JEFFERY C. 1988
DAVIS MARVIN  2005   COWLES E. L. (PETE)  1988
DAVIS ROBERT P.  1973   EDWARDS PAUL L.  1988
DAVISON BOBBY J.  2002   HARBECK WALTER C.  1988
DEAN FLOYD M.  2010   HARRISON CHARLES E.  1988
DEAN WILLIAM E.  1997   HEARD ROBERT R.  1988
DEAN WILLIAM F.  1985   HORNER LAWRENCE M.  1988
DEBOLT DONALD F. (DON) 2018   LEE WILLIAM R.  1988
DEE LEO R. (DICK) 2018   MARQUIS DAVID  1988
DEHMER VERN F. 2015   MERRICK DALE L.  1988
DELONG L.S.(DEKE)  1964   OSOWSKI JOSEPH A.  1988
DEMPSEY THOMAS L.  1999   RECTOR CHARLES A. 1988
DENEEN JR. JOSEPH  2002   WIEGAND JOSEPH J. 1988
DENMAN JOHN C.  1994   BURNETT WILLIAM F.  1989
DENNING BILL  2002   COOPER BYRON S. 1989
DERR THOMAS A. 2013   GREER WALTER J.  1989
DETWILER HARRY 2013   JOHNSON GENE P.  1989
DEVENY JOHN R. (JACK)  2006   MARKHAM GENE E.  1989
DEYOUNG* DOUGLAS Y.  1974   MILLER ROBERT P.   1989
DILL JR. JOHN  2002   ROONDY MELVIN C.  1989
DISNEY RICHARD C.  1975   SCOTT R. B. (SCOTTY)  1989
DITTBERNER JOHN Q.  2009   SCOTT ROBERT L.   1989
DITTMER ROBERT J. 2011   SMITH ROBERT (LEE)  1989
DOAN GLEN N.  1991   TOWLE JAMES F. 1989
DOAN LESTER  2000   BROWN EXLINE  1990
DODD DAVID J.  1987   ELVERSON ERIC C. (RED)  1990
DODSON JOHN G.  2003   FREDRICKSON MARTIN D.  1990
DONOVAN RICHARD (RICK) 2016   HINZE FRED  1990
DOODY GORDON, J. 2017   KLUBERG WILLARD N.  1990
DORCAS, SR. LEONARD E. 2017   LINTNER FORREST  1990
DOWD ROBERT E.  2004   MCLAUGHLIN RONALD  1990
DOYLE CHARLES (CHUCK)  2008   ROESKE ARDEN C.  1990
DOYLE JOHN  1997   SCHROEDER ORVILLE D.  1990
DOYLE VINCENT A.  2008   APPEL WILLIAM  1991
DRIGGERS LOUIS (LOU)  2009   BARNHARDT RANDALL C.  1991
DROEN DAVID 2013   BECKER AL  1991
DRUHL JONATHAN B.  2003   CHATELLE RAYMOND O.  1991
DRZAL Richard (RICH) 2010   CLARK ARNOLD A. (ARNIE) 1991
DUDLEY, JR EDWIN L. (DUSTY) 2016   CRAVEN HOMER (BOB)  1991
DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996   DANLY WAYNE H.  1991
DUMMER THOMAS M.  2018   DOAN GLEN N.  1991
DUNN GRANT  1948   EGGLESTON WAYNE  1991
DUPREE BURTON L. 2013   FINKE DONALD K.  1991
DUPREE JOHN M.  2011   KNUDSON ROBERT O.  1991
DURGAN C. I. (IRV) 2011   LAMPING CARL E.  1991
DYCUS ROBERT C.  2003   PARRIS RICHARD  1991
DYJAK* RAYMOND J.  1944   QUINN JOE  1991
EASTERBROOK THOMAS J. 2015   RUESCHENBERG HUGH B.  1991
EATON BRUCE P. 2017   STAHEL ALWIN J. (BUD)  1991
ECKERD ARLYN W.  2000   STONE ROBERT O.  1991
EDWARDS PAUL L.  1988   SWANSON ROBERT C.  1991
EDWARDS WALT  1954   WALLOVER ROBERT S.  1991
EGGERT GLENN E. 2015   WEIGEL ROBERT H.   1991
EGGLESTON WAYNE  1991   WOODHEAD JR. JOHN F.  1991
EICHLER LARRY 2010   CHRISTENSEN DUSTY  1992
EISCHEN DEAN K.  2005   KOONS LYMAN J.  1992
EKLUND CHESTER 2016   LIND CARL W. J.  1992
ELLSWORTH FRED C. 2016   MORGAN WILBUR E.  1992
ELVERSON ERIC C. (RED)  1990   SALYARDS E.C. (BUD)  1992
ENGEN HARVEY T. 2013   SCHULBERG DONALD W.  1992
ENGER* GILBERT E. 1943   WHITE HAROLD W.   1992
ENGLEBRECHT ROBERT E.  1985   WIECHMANN* WALTER W.   1992
ERICKSON EDWARD L.  2014   BEARDSLEE DAVID  1993
ERLER EDWARD R.  1994   BOWERSOX LAMAR S.  1993
ERNST FRANK H.  1986   BUFFINGTON WILLIAM (BILL)  1993
ETTER WAYNE  2004   CATLIN LOREN  1993
EVANS ROBERT E.  1949   GREEN RICHARD C.  1993
EVERETT TRAVIS E.  2000   KELLEHER JOHN PATRICK  1993
EWALD JR. HERBERT F.  2000   KELLER VERN I.  1993
EYE DOUGLAS L. 2015   KROUPA HARRY W.  1993
FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994   KRUZEL FIDELIS J.  1993
FALENCZYKOWSKI CASSIMIR  1978   LARSON GORDON C.  1993
FARRELL JOSEPH E.  2005   LIEBER CHARLES T. (TED)  1993
FAUCET NORMAN  2001   LUETHI CARL  1993
FELAK STEVEN JR. 1994   MOORE JAMES R.  1993
FELKNER BARNETT E.  1951   THOMPSON SR. JOHN S.  1993
FELLER* ROBERT J.  1963   VENABLES CHARLES R.  1993
FELLENGER WILLIAM C. 2018   WALKER ARTHUR E.  1993
FENSTERMAKER T.W.  1972   BORN HAROLD (HAL)  1994
FERGUSON CLAUDE  2004   CHRISTENSEN HARVEY  1994
FERGUSON* GARY C.  1977   CORRIGAN EMMETT J.  1994
FERRY RALPH M.  1994   DENMAN JOHN C.  1994
FIFE JAMES E.  2006   ERLER EDWARD R.  1994
FINHOLT THEODORE M.  1996   FAIRBROTHER MANLEY (LEE)  1994
FINIGAN THOMAS R.  1996   FELAK STEVEN JR. 1994
FINKE DONALD K.  1991   FERRY RALPH M.  1994
FINNELLY THOMAS M.  2006   FIREHAMMER JOHN  1994
FINNESETH KEITH E. 2013   FLETCHER JACK  1994
FIREHAMMER JOHN  1994   HENNESSY TOM  1994
FISHER JR. FREDERICK W. 2015   HIPP LEONARD  1994
FISHER* JOHN F.  1942   JAPHET ROYCE  1994
FISK JAMES N.  1977   KELLOGG FRANK H.  1994
FITZ-GERALD CHARLES A. (CHARLIE) 2015   SWANSON PAUL  1994
FLETCHER JACK  1994   YATES OLIVER 1994
FLOREY LOREN LYNN  1995   BROWN VINCENT T.  1995
FOOT* DAVID W.  1980   FLOREY LOREN LYNN  1995
FORD ROBERT L.  2005   GROHS RAYMOND J. 1995
FOSTER FRANK S. 2013   HENDERSON GEORGE ALLEN  1995
FOSTER GRAMER D. 2016   JOHNSON RAYMOND  1995
FOWLER ERWIN J.  1987   KUEHN MERRILL  1995
FOX EDWARD L.  2000   LANCE DON M. 1995
FOX FRANK J.  2000   LITZENGER RAMON 1995
FRANCINO CHRIS 1997   PIGEON L.A. (LARRY)  1995
FRANKLIN HARRY  1976   SORWEIDE DENNIS F. 1995
FRANKLIN TOY W.  1971   STRAWTHER RICHARD (Dick)  1995
FRAZIER DON C.  1986   VAN WAGENEN WALTER G.  1995
FREDRICKSON JERROL T.  1983   VOLKEL JACK  1995
FREDRICKSON MARTIN D.  1990   WOODS FRANK V.  1995
FREEBURG JAMES  2009   ANDERSON OLOF A.  1996
FREEBURG MAL B.  1963   BARNETTE DEAN E.  1996
FREES BURKE  2001   BECKER JOHN P.  1996
FRENCH HERB 2011   BELL ARTHUR  1996
FREY DETLEF M. 2016   BUHR WILLIAM PATRICK  1996
FRIED MELVIN O.  1958   CAREW JOHN B.  1996
FRIESEN HAROLD G. 1997   DUKE JR. CHARLES B. (BUDDY) 1996
FRIESEN* ALLEN R.  1963   FINHOLT THEODORE M.  1996
FRYE RICHARD D.  1999   GREEN EUGENE L.  1996
FULLER ROBERT M.  2010   HAZEN JACK  1996
FULLER WILLIAM H.  1962   HEMPEL WARREN L.  1996
FURRER RICHARD 2015   JEGERS JOHN J.  1996
GABBARD GARY G. 2018   KAHLA CHESTER 1996
GALT* JOHN R.  1950   KNUTSON WILMERA  (BILL)  1996
GANDER* EDMUND J. 1951   LANE ROBERT M.  1996
GAUDETTE RICHARD A.  2005   MCCARY ELWOOD W.  1996
GAUTHIER DAVID J.  2006   MOONEY JOSEPH P.  1996
GEIGER PAUL A. 2016   MORRELL STEPHAN A. 1996
GEISLER CHARLES H. (CHUCK)  2008   NORGAARD KENNETH M.  1996
GERHART QUINTER P.  1998   PENNERTZ DONALD W.  1996
GIBLIN THOMAS J. (TUCKER)  2005   RITCHIE BERTRAM F.  1996
GIEFER THOMAS S. 2015   ROLAND KENNETH P. "PHIL"  1996
GILLIAND JERRY H. 2017   ROWORTH ALFRED F. 1996
GOMOLL STAN  1998   SHORT WILLIAM F. (KELLY)  1996
GORDON CHESTER (CHET)  2009   SMITH C. L. "LES"  1996
GORDON PAUL B.  1987   SNYDER DONALD C.  1996
GORE KENLEY B. 2003   THORSON CLIFFORD E.  1996
GORIAN MARTIN G.  1957   BAUHMAN WILLIAM M.  1997
GORLINSKY JAMES R. 1971   BEAN JAMES E.  1997
GORMAN WILLIAM H.  2005   CHURCHILL RICHARD L.  1997
GRAF CARL H. 1969   CONERS DELUS LORNE  1997
GRAN GORDAN CARTER 2014   DEAN WILLIAM E.  1997
GRAY RALPH T.  2005   DOYLE JOHN  1997
GREATTI III GINO (GENE) 2016   FRANCINO CHRIS 1997
GREEN EUGENE L.  1996   FRIESEN HAROLD G. 1997
GREEN RICHARD C.  1993   HANSON VINTON R.  1997
GREEN WILLIAM E. 2011   HEMPEL GENE T.  1997
GREER WALTER J.  1989   IMLAY H. LEE  1997
GREY TERRY E.  2004   JOHANSON HARVEY E.  1997
GRIM JOHN F. 2010   JOHNSON M.L. (SKEETER)  1997
GRINSTEAD* RICHARD A.  1978   KARLBERG GENE  1997
GROHS RAYMOND J. 1995   LABODA RUSSELL K.  1997
GROTHE GEORGE W.  2009   MILLER BILL  1997
GRUMAN LOREN D. 2014   MONTGOMERY GEORGE  1997
GUERRERO JR. JOHN J.  2014   MORTENSEN LANCE 1997
GULBRANDSON STEPEN D. 2013   PREUSSER RICHARD M.  1997
GUNNERSON EDWIN C.  1977   ROCKWELL JR. ROBERT N.  1997
HAAS WILLIAM R. (BILLY BOB) 2001   ROGERS JOHN A.  1997
HABERERN ROGER W. 2017   SPROAT JAMES K. 1997
HACKENBERG ROBERT R. (BOB) 2012   UNDIS WILLIAM JOHN  1997
HADDON RICHARD D. 2015   WALLACE W. F.  1997
HADFIELD CHARLES F.  2005   WHITCOMB JR. RAYMOND B.  1997
HAEN THOMAS J. 2011   WOODBURY PETER M. 1997
HAGAR TEMPLE C. (TEM) 2012   AZZARELLO SALVATORE (SAM) 1998
HAGSTROM* RALPH E.  1961   BARR GARY A.  1998
HAID* ART A. (BUD)  1936   BARTLETT THOMSON (TOMMY) 1998
HAINES MERLE D. 2011   BOOM JOHN A.  1998
HALE EARL W.  1966   BROWN WILLIAM A.  1998
HALL CARLTON H. C. 2012   DANSEREAU ROLLO A.  1998
HALSETH ALLEN L.  1983   GERHART QUINTER P.  1998
HALVERSON WILLIAM W. 2016   GOMOLL STAN  1998
HAMED STEVEN M. 2006   HANSING H. (BOB)  1998
HAMILTON PAUL A. 2014   HENDRICKSON DONALD R.  1998
HAMLIN JACK F. 2014   HINCK IRVING C.  1998
HAMMOND HOWARD  2008   KEEPERS GLEN  1998
HAMPTON WILLIAM J. 2016   KILIAN JEROME  1998
HANAN JEFF  2001   MAHONEY WALTER L.  1998
HANCOCK DOUGLAS F.   2005   MCCALL JR. GARVICE D.  1998
HANDY WILLIAM F.  2014   MCGINNESS VERNER J.(RED)  1998
HANIE BENJAMIN C. 2009   NELSON E. KEMER  1998
HANSEN JOHN L. 2011   NIEHOUSE JR. RAY N.  1998
HANSING H. (BOB)  1998   NUNN ROBERT S.  1998
HANSON RICHARD G. (RICK) 2014   O'CONNELL DENNIS  1998
HANSON VINTON R.  1997   POMEROY GOERGE E.  1998
HANTO STEPHEN A.  2000   ROTH EVERETT L.  1998
HAPP RICHARD  2005   SLAUGHTER WILLIAM E. (RED)  1998
HARBECK WALTER C.  1988   SOLOMON GEORGE J.  1998
HARDISTY WILLIAM A.  2002   STAMP CHARLES E.  1998
HARLIN STEVE  1985   TARRANT PAUL  1998
HARRINGTON FRANK  2003   THOMPSON DARREL DEAN  1998
HARRISON CHARLES E.  1988   VICKROY TODD l. 1998
HARRON MICHAEL O. 2012   VIERTEL HAROLD LEE  1998
HART* JOHN F.  1943   WAKEFIELD PHILLIP M.  1998
HARTLEY GUILFORD  1983   WALLACE WILLIAM F.  1998
HARVESON LAUREN C. 2018   WATTS PHILLI C. 1998
HASELMAN GEORGE L.  2010   WHEELOCK CHUCK  1998
HASTINGS JOHN  2007   WIGLEY WALLACE  1998
HAUBE* J. RUSSELL  1983   WOOTEN JOHN S.  1998
HAUGE DAG A. 2013   BADGER JOHN E.  1999
HAUGEN ADOLPH B.  2003   BAIN ROCHFORD (JACK)  1999
HAUGEN GRANT U.  1973   BLISS MARVIN E.  1999
HAUGEN KENNETH B.  1971   BRADLEY ROY  1999
HAYES JOHN C. (JACK)  2008   BRIDWELL JOHN H.  1999
HAZEN JACK  1996   BUFFINGTON LESLIE E.  1999
HEARD ROBERT R.  1988   CARPENTER JERRY B.  1999
HEEFNER KEITH D. 2010   CARTIER THOMAS K.  1999
HEINIG R. WILLARD  1972   CATLIN BRUCE K.  1999
HEINRICH JOHN E. 2012   CORDES ALEXANDER O.  1999
HELFRICH WILLIAM E. 2017   DAHL MARTIN J.  1999
HELLER RICHARD W.  2003   DEMPSEY THOMAS L.  1999
HELM* RUDOLPH  1953   FRYE RICHARD D.  1999
HEMPEL GENE T.  1997   HOULTIN MARTIN W. 1999
HEMPEL GERALD W.  1965   IVERS RICH  1999
HEMPEL WARREN L.  1996   KINGSBURY R. W.  (WALLY)  1999
HENDERSON GEORGE ALLEN  1995   MITCHELL WILLIAM R. (ROD) 1999
HENDERSON RONALD K. (KEITH) 2018   NICHOLS III JOHN W.  1999
HENDRICK JAMES (BILL) 2013   PAYNE LEMUEL L.  1999
HENDRICKSON DONALD R.  1998   PECORA WILLIAM F.   1999
HENDRICKSON JR. DELMAR G. 2012   PIKE RICHARD D.  1999
HENNESSY THOMAS E.  2003   RANHEIM JAMES M.  1999
HENNESSY TOM  1994   RASER RALPH W.  1999
HENRY IRVING  2001   RUTHERFORD GERALD D.  1999
HENSLEY EDWARD M.  2002   SAXON WILLIAM S.  1999
HENTUSH, SR. WILLIAM J. 2016   SYLVES KEVIN R.  1999
HEUTMAKER DUANE H.  2007   THRUSH DAVID PAUL  1999
HIBBS JAMES W. 2013   VEENSTRA* BOB  1999
HIGHTOWER JOHN L. 2017   ZINNER TED L.  1999
HILL JESSE D. 2016   ALLEN ROBERT H.  2000
HILLEREN KEN J.  2006   ALLISON STEVEN J.  2000
HILLIS T.N. (TOM)  1986   ANDERSON DONALD J.  2000
HILLIS* MAURICE G. (MORRIE)  1986   ARMSTRONG TIMOTHY C.  2000
HILSEN NORMAN O.  2000   BALL NORMAN E.  2000
HINCK IRVING C.  1998   BRINNON KEN  2000
HINZE FRED  1990   CASWELL CHARLES T.  2000
HIPP LEONARD  1994   CHRISTIANSON THOMAS N. 2000
HITT HARVEY  1956   CONIFF III JOHN A. (JACK)  2000
HOCKBRUNN, JR WILLIAM F.  2018   CORL WILEY F.  2000
HOFF DUANE J. 2014   DAVIS JOHN D.  2000
HOFFMAN HARROLD L. 2018   DOAN LESTER  2000
HOGAN VERN R.  2004   ECKERD ARLYN W.  2000
HOGIN JAMES M. (JACK)  1983   EVERETT TRAVIS E.  2000
HOHAG EARL H.  1987   EWALD JR. HERBERT F.  2000
HOHAG ROBERT  1935   FOX EDWARD L.  2000
HOKENSON WAYNE M.  2000   FOX FRANK J.  2000
HOLLAND JR. JOHN C. (JACK)  2011   HANTO STEPHEN A.  2000
HOLLINS SAMUEL D. 2013   HILSEN NORMAN O.  2000
HOLMAN* CHARLES W. (SPEED) 1931   HOKENSON WAYNE M.  2000
HOLMES RENEE A. 2007   JOHNSON RONALD N.  2000
HOLMES STEPHEN E. 2012   KENMIR WILLIS  2000
HOLTAN CHESTER H.  2003   KESLER VERNON A.  2000
HOMSTAD FLOYD M.  2009   KRAFT HENRY J.  2000
HOOVER JOHN W.  1963   MARTIN SAM  2000
HOPKINS STEPHEN T. 2015   MCLAIN JOHN B.  2000
HORNER LAWRENCE M.  1988   MEHRA FRED K.  2000
HOULTIN MARTIN W. 1999   MULDOON HARRY C.  2000
HOUSTON FRANK L.  2002   PARKER W. M.  2000
HOWARD DAVID  2003   SATTERFIELD JOHN B.  2000
HOWARD WALTER H. (WALT) 2011   SMITH STEVEN T.  2000
HOYEM* LYNN  1973   SODERLIND PAUL A.  2000
HUBBARD DONALD L.  1946   WRIGHT JR. CHARLES L.  2000
HUBER JOHN B.  1965   ALLENDER JR. DAVID G.  2001
HUEY JAMES S.  2002   ATKINS H. W. (BILL)  2001
HUFF* JAMES A.  1950   BASS JAMES E.  2001
HUHNDORFF LISA J. 2002   BOSKO JOHN  2001
HUNT FRANCIS G.  2004   COLE JOSEPH  2001
HUTTEBALL GARY R. 2018   CROWELL MARK H.  2001
HYLAND JOSEPH B.  1982   CRUMMY RIICHARD L. 2001
HYSTAD JAMES O.  2003   D’AULISA ANTHONY  2001
IMLAY H. LEE  1997   FAUCET NORMAN  2001
IRGENS RICHARD M.  2018   FREES BURKE  2001
IRLBECK THOMAS H. 2018   HAAS WILLIAM R. (BILLY BOB) 2001
IRWIN GERARD D.  1978   HANAN JEFF  2001
IVERS RICH  1999   HENRY IRVING  2001
IVERSON JR. WILLIAM  2002   JAMES KEITH C.  2001
JA ROBERT (BOB) 2010   KEASLING DENNIS  2001
JACOBSON RICHARD N. 2015   KNOTT ANDRE (ANDY)  2001
JAMES KEITH C.  2001   LATHAM JAMES L.  2001
JAPHET ROYCE  1994   LEIGHTON ROBERT  2001
JEGERS JOHN J.  1996   LITTY WILLIAM  2001
JENSEN BRYAN 2011   MARK DON C.  2001
JOHANSON HARVEY E.  1997   MARSH KEN  2001
JOHNSON ALBERT T.  1964   MCARTHUR JOE  2001
JOHNSON ALLYN E. 2014   MCMILLAN JAMES  2001
JOHNSON ERLING  1976   METELAK ALVIN J.   2001
JOHNSON GENE P.  1989   MUTO HERMAN P.  2001
JOHNSON HERBERT J. (HERB) 2013   NEPSTAD ARCHIE  2001
JOHNSON JOHN H.  2004   OPRIAN THOMAS  2001
JOHNSON JOHN H.  2005   POPLIN GUY  2001
JOHNSON LLOYD A.  2002   PRINE WALTER (WALLY)  2001
JOHNSON M.L. (SKEETER)  1997   RICHMOND WILLIAM F.  2001
JOHNSON PHILLIP D.  2002   SCOTT WILLIAM A.  2001
JOHNSON RAYMOND  1995   TABRUM GERALD  2001
JOHNSON ROBERT  1962   TRUEX ROBERT  2001
JOHNSON ROBERT R. (BOB) (RR) 2016   VANDENBIESEN JAMES  2001
JOHNSON RONALD C.  1966   WHARTON FRED  2001
JOHNSON RONALD N.  2000   WILKERSON DONAVON  2001
JOHNSON* ROBERT L.  1948   WILLIAMS DON  2001
JOHNSTON SR. BROOKS  2007   WRIGHT CHUCK  2001
JOHNSTON GEORGE H. 2016   ALLEN CHARLES R.  2002
JOLLY LESTER O.  1972   BEEDEM JR. THOMAS J.  2002
JONAS JAN T. 2016   BILL HARRY L.  2002
JONES* DONALD B.  1950   BITNER JOHN B.  2002
JONES JAMES R. 2018   BROWN GORDON V.  2002
JONES* KENNETH  W.  1943   BROWN PHILLIP H.  2002
JUDD FRANK C.  1984   BRYANT MARSHALL P.  2002
JUSTISS JESSIE E.  2003   BUCK ROBERT O.  2002
JUSTISS ROMAN W.  2003   CLOUD DARRELL W.  2002
KAHLA CHESTER 1996   COFFEY WILLIAM  2002
KAISER CARL K.  1966   DAVISON BOBBY J.  2002
KANAKARES KENNETH J.  2008   DENEEN JR. JOSEPH  2002
KARLBERG GENE  1997   DENNING BILL  2002
KASEMAN RICK A. 2002   DILL JR. JOHN  2002
KAVANAUGH JOSEPH P.  1972   HARDISTY WILLIAM A.  2002
KEARNEY FRANCIS P. (PAT) 2013   HENSLEY EDWARD M.  2002
KEASLING DENNIS  2001   HOUSTON FRANK L.  2002
KEEGAN RICHARD T.  1980   HUEY JAMES S.  2002
KEEPERS GLEN  1998   HUHNDORFF LISA J. 2002
KEGEL STANLEY H. 2010   IVERSON JR. WILLIAM  2002
KEHS ROBERT D. (BOB) 2014   JOHNSON LLOYD A.  2002
KELCH FORREST E. (WOODY)  1975   JOHNSON PHILLIP D.  2002
KELLEHER JOHN PATRICK  1993   KASEMAN RICK A. 2002
KELLER ARCHIE C.  2003   KELLY HARRY I.  2002
KELLER EUGENE W.  2003   KINAMON CHARLES L.  2002
KELLER PAUL A.  2014   LOWINSKE LESTER P.  2002
KELLER ROBERT J  2003   MARTIN GEORGE  2002
KELLER VERN I.  1993   MCCRAVEN DONALD L.  2002
KELLEY JOHN P. 2006   MCMANUS THOMAS P.  2002
KELLEY THOMAS E. (TOM) 2015   MILLER DAVID A. 2002
KELLEY TIMOTHY M. 2013   ONSTOT NEAL D.  2002
KELLY STEPHEN M. 2017   RAMSEY JR. MAX E. 2002
KELLOGG FRANK H.  1994   ROBERTSON JAMES D.  2002
KELLY HARRY I.  2002   SCHULTZE BARRETT R.  2002
KENLEY BRUCE G. 2003   SPENCER JOHN H.  2002
KENMIR WILLIS  2000   STALLINGS THORNE  2002
KENNEDY JOHN W. (RED) 2015   STEWART JOHN R.  2002
KENNEDY JOSEPH C.  2005   THEODORSON JR. FLOYD B.  2002
KERN JOHN S. 2015   TRIBE RICHARD  2002
KERTI RICHARD M.  2004   TUTWILER JR. M. N.  2002
KESLER VERNON A.  2000   WARNS RONALD E.  2002
KILIAN JEROME  1998   ALLEN DONALD L. 2003
KILLEBREW SR. WILLIAM K. 2013   ATKINSON NIEL B.  2003
KIMM JOSEPH E. (JOE) 2013   BATH DAVID (RUSS)  2003
KINAMON CHARLES L.  2002   BOYD DNEN R.  2003
KING DONALD J.  1955   CURRY CHARLES W.  2003
KING WILLIAM D.  2004   DODSON JOHN G.  2003
KINGSBURY R. W.  (WALLY)  1999   DRUHL JONATHAN B.  2003
KIRKPATRICK ALLEN 2011   DYCUS ROBERT C.  2003
KIRSCH LOREN H. 2014   GORE KENLEY B. 2003
KISE ROBERT J.  1985   HARRINGTON FRANK  2003
KISSLING JR. ROBERT G.  2012   HAUGEN ADOLPH B.  2003
KITTLESON M. HAROLD  1969   HELLER RICHARD W.  2003
KLEINSTEUBER JR. VICTOR W. (VIC) 2013   HENNESSY THOMAS E.  2003
KLEPEK EUGENE S. 2003   HOLTAN CHESTER H.  2003
KLUBERG WILLARD N.  1990   HOWARD DAVID  2003
KLUDT WILLIS  1981   HYSTAD JAMES O.  2003
KNAUF HARLAN G. 2014   JUSTISS JESSIE E.  2003
KNIGHT WILLIAM T. (TERRY) 2005   JUSTISS ROMAN W.  2003
KNOTT ANDRE (ANDY)  2001   KELLER ARCHIE C.  2003
KNOTT GEORGE T.  2004   KELLER EUGENE W.  2003
KNUDEGARD VINCENT A.  2004   KELLER ROBERT J  2003
KNUDSEN LEWIS F.  2003   KENLEY BRUCE G. 2003
KNUDSON ROBERT O.  1991   KLEPEK EUGENE S. 2003
KNUTSON EDWIN W.  2009   KNUDSEN LEWIS F.  2003
KNUTSON WILMERA  (BILL)  1996   KRAMER ALLAN C.  2003
KOEHN SR. RAY P. 2011   LAWRENSON DEWITT  2003
KOONS LYMAN J.  1992   LINDEN ERIC  M. 2003
KORTH SIMEON R.(SAM) 2012   MADDEN JOHN R. 2003
KORUM WILLIS T. 2014   MAGEE RANDALL W.  2003
KOSKELA KENNETH H.  1970   MILLS GEORGE  2003
KOSKOVICH JOSEPH J.  2009   MILNER LLOYD  2003
KRAFT HENRY J.  2000   NELSON DONALD F.  2003
KRAMER ALLAN C.  2003   NOVAK ALBERT  2003
KROLL MAX G. 2014   OFFERLE RONALD K.  2003
KROUPA HARRY W.  1993   PHILLIPS GEORGE E.  2003
KRUGER GARY L. 2008   PRICE LARRY E. 2003
KRUSE GEORGE C.  1987   PRUYN MURRAY J.  2003
KRUSE ROBERT K.  1976   QUAM BERT L.  2003
KRUZEL FIDELIS J.  1993   RENDER RALPH J.  2003
KUEHN MERRILL  1995   ROANE SAM H.  2003
KUHN* KENNETH H.  1952   SEYFERT NORM C.  2003
KUIPER ALBERT L. (BERT) 2012   SORENSEN PAUL  2003
KURTZAHN ALVIN J.   2010   SPELTZ EDWARD H.  2003
LABART* HARRY C.  1960   SPENCER EARLE E.  2003
LABODA RUSSELL K.  1997   ST. JOHN GORDON L.  2003
LAGORIO* JOHN B.  1974   STARRY MAX A.  2003
LAMPING CARL E.  1991   STEWART JOHN R.  2003
LAMPMAN* LLOYD G.  1950   TAYLOR MILLARD W.  2003
LANCE DON M. 1995   UPHAM HARRY G.  2003
LANDGREN JAMES 2016   VAN ROO RICHARD E.  2003
LANDIS KENNETH 2010   ADAMS EARL  2004
LANDOR DAVID G.  2012   AUSLEY ROBERT W.  2004
LANE DOUGLAS C. 2011   BALL G. CARL 2004
LANE ROBERT M.  1996   BAUM TED  2004
LAPARLE* EDGAR E.  1960   BUERGEL JAMES D.  2004
LARSH JEFFREY (SCOTT) 2012   CATHCART BRUCE  2004
LARSON BRADLEY A. 2012   CHRISTMAN MAX E.  2004
LARSON CARROLL (JEEP)  2010   DOWD ROBERT E.  2004
LARSON GORDON C.  1993   ETTER WAYNE  2004
LATHAM JAMES L.  2001   FERGUSON CLAUDE  2004
LATTERELL RICHARD L.  2015   GREY TERRY E.  2004
LAURITOS ANTHONY  1973   HOGAN VERN R.  2004
LAWLESS EARL J.  2004   HUNT FRANCIS G.  2004
LAWRENSON DEWITT  2003   JOHNSON JOHN H.  2004
LEA WILLIAM J. 2017   KERTI RICHARD M.  2004
LEATHAM DONALD R. 2017   KING WILLIAM D.  2004
LEATHERMAN JERRY F.  2009   KNOTT GEORGE T.  2004
LEE ALWOOD M.  1974   KNUDEGARD VINCENT A.  2004
LEE WILLIAM R.  1988   LAWLESS EARL J.  2004
LEIGHTON ROBERT  2001   LINVILLE KENNETH A.  2004
LEMIEUX JR. JEROME A. 2014   LORD WILLIAM H.  2004
LEMLEY ELMAN F. (LEM)  2005   MOORE KERRY F. 2004
LENARD DONALD  2005   NELSON ELLIOT  2004
LERDAHL HERMAN I.  1983   O'ROURKE JAMES R. (JIM)  2004
LETCHWORTH JR. TROY 2010   PATTON ROBERT W.  2004
LETIZIA ANTHONY C.  1980   PIPER LINLEY F.  2004
LIEBER CHARLES T. (TED)  1993   SCHAFRANKA ROBERT V.  2004
LIESCH DALE R. 2018   SEVERSON RAYMOND M.  2004
LIND CARL W. J.  1992   SHOTWELL ROBERT H.  2004
LIND* ROBERT C.  1950   SIBINSKI VICTOR H.  2004
LINDEN ERIC  2003   SIEM WARREN W.  2004
LINDRUD ROBERT 2010   SMITH ELBERT B. 2004
LINDSTAM GORDON H.  1987   SPETH LOUISE P.  2004
LINDSTAM ROBERT F.  1975   SURBRIDGE JACK  2004
LINTNER FORREST  1990   SURRATT JAMES A.  2004
LINVILLE KENNETH A.  2004   THEUER ROBERT E.  2004
LITTLEFIELD PAUL  2007   THOMPSON ALAN H.  2004
LITTY WILLIAM  2001   TURNQUIST LEONARD  2004
LITZENGER RAMON 1995   WALDOCH DANIEL V.  2004
LIVERMORE* JOE P.  1936   WELDY GLENN A  2004
LOHMAR* ALFRED A.  1957   YATES JOHN M.  2004
LONGSON WESTON J. (WOODY) 2016   YONAKA CLARENCE R. (CLINK)  2004
LORD WILLIAM H.  2004   ZANETTE RALPH D.  2004
LOWENTHAL ROBERT (BOB) 2016   ARNOLD JOHN R.  2005
LOWINSKE LESTER P.  2002   ASKELAND ROBERT C.  2005
LUBRATOVICH MICHAEL D. 2010   BACH RALPH  2005
LUCAS WILLIAM C. 2018   BROCKETT GENE  2005
LUDINGTON JOHN S. 2018   BRODLE GERALD P.  2005
LUETHI CARL  1993   BROGGER SR. NEIL S. (STEVE) 2005
LUIKENS EARL  2007   BROWN JR. ARTHUR T.  2005
LUND MARVIN L. 2012   BURRISS DAVID R. 2005
LUND ROBERT N.  2013   CASSEDY JOHN C. (JACK)  2005
LUNDE EARL S. 2010   CONARD DEAN E.  2005
LUNDVALL DONALD A. 2017   COURRIER ROBERT G.  2005
LYBECK WAYNE A. 2014   DABERKOW DAYTON W. 2005
LYNN ROBERT E.  2011   DAVIS MARVIN  2005
MACDONALD Calvin (Cal) 2010   EISCHEN DEAN K.  2005
MACGREGOR JR. JOHN C. 2013   FARRELL JOSEPH E.  2005
MACNULTY WILLIAM D. (BILL) 2013   FORD ROBERT L.  2005
MADDEN JOHN R. 2003   GAUDETTE RICHARD A.  2005
MADSEN ERLING  2010   GIBLIN THOMAS J. (TUCKER)  2005
MAGEE RANDALL W.  2003   GORMAN WILLIAM H.  2005
MAHONEY WALTER L.  1998   GRAY RALPH T.  2005
MALACHWAY TOM  2007   HADFIELD CHARLES F.  2005
MALLORY III THEODORE T. (TED) 2011   HANCOCK DOUGLAS F.   2005
MAMER* NICK B. 1938   HAPP RICHARD  2005
MANGINO CHARLES (RON) 2014   JOHNSON JOHN H.  2005
MANNING WILLIAM H.  2014   KENNEDY JOSEPH C.  2005
MANOCCHIO JOHN 2018   KNIGHT WILLIAM T. (TERRY) 2005
MANUSSIER JOSEPH V. (VIC) 2016   LEMLEY ELMAN F. (LEM)  2005
MARK DON C.  2001   LENARD DONALD  2005
MARKHAM GENE E.  1989   NAATJES ROBERT W.  2005
MARLATT ROGER L.  2018   OPSAHL CLARENCE W. (NIPPY)  2005
MARLONE JOHN F. (JACK)  1984   PETERSON STEPHEN D. (PETE) 2005
MARONEY JAMES L. (FANG) 2014   POEHLS ARTHUR J.  2005
MARQUIS DAVID  1988   REBER DARRELL D.  2005
MARSH KEN  2001   REGAL JAMES D. (JIM) 2005
MARSH SPENCER L.  2006   SCHRIEVER BERHARD A. 2005
MARSHALL GEN. W. FISKE  1983   SEEWALD RICHARD T. (RICK) 2005
MARTIN GEORGE  2002   SMITH VERN G. 2005
MARTIN SAM  2000   SPLETTSTOESER MARK H.  2005
MARTIN WAYNE E.  1985   SZKARLAT STANLEY J. 2005
MARTIN SR. JOSEPH E. C. 2013   TAYLOR BILL F.  2005
MARTIN* KARL R.  1942   THOMAS RONALD G.  2005
MARTZ PAUL R. 2015   TOMBS STANLEY A.  2005
MATHESON DONALD W. (MATT) 2011   VAN GEMEREN NIELS W. 2005
MAUS JOHN R.  1987   WESTON RAYMOND L.  2005
MAYBERRY JACK A. 2012   WILLIAMSON J. B.  2005
MCANINCH DOUGLAS L. 2014   YOSHIMURA ROY Y.  2005
MCARTHUR JOE  2001   ZIMMERLY FRED  2005
MCCALL JR. GARVICE D.  1998   BERG WARREN E.  2006
MCCALLUM JR. HAYS S. 2014   BORTLES IRA  2006
MCCARY ELWOOD W.  1996   BUTLER LEE C. 2006
MCCLELLAN ROBERT T. 2015   CAPELL JOHN J.  2006
MCCLURE* ROBERT E.  1984   COLE BILLY J.  2006
McCRADY WILLIAM H.  2006   DANIELSON EARL 2006
MCCRAVEN DONALD L.  2002   DEVENY JOHN R. (JACK)  2006
MCDUFF JAMES R. 1987   FIFE JAMES E.  2006
MCGINN* WILLIAM T.  1950   FINIGAN THOMAS R.  2006
MCGINNESS VERNER J.(RED)  1998   FINNELLY THOMAS M.  2006
MCGRATH JOSEPH G.  1962   GAUTHIER DAVID J.  2006
MCGUGIN JR. DONALD N. 2015   HAMED STEVEN M. 2006
MCINTIRE CAROL J. 2011   HILLEREN KEN J.  2006
MCKEE HARRY H.  1986   KELLEY JOHN P. 2006
MCKEOWN JOSEPH  1984   MARSH SPENCER L.  2006
MCLAIN JOHN B.  2000   McCRADY WILLIAM H.  2006
MCLAIN JOHN T. 2009   O'KEEFFE ROBERT G.  2006
MCLAUGHLIN E. D. (MAC) 2010   PAULSTON DON G.  2006
MCLAUGHLIN JAMES L.  2012   PERRY EARLE C.  2006
MCLAUGHLIN RONALD  1990   PETERSON ARTHUR W.  2006
MCMANUS THOMAS P.  2002   PETERSON LUTHER  2006
MCMILLAN JAMES  2001   PHELPS HUBBARD 2006
MCNOWN RUSSELL  1962   RAE JAMES T. (JIMMY) 2006
MCPHAIL CURTIS B.  1971   RIDDICK III WILLIAM M. 2006
MCQUADE DWIGHT 2015   ROWLINGS ROBERT S.  2006
MCQUAIN LESLIE C.  1982   SCHNEIDER THOMAS J.  2006
MEEKER TIMOTHY J. 2013   STEWART JOHN (JACK)  2006
MEHRA FRED K.  2000   STORK NATHAN L. 2006
MENSING A. ROBERT  1943   SULLIVAN JOHN T. 2006
MERRICK DALE L.  1988   WALL JOHN A.  2006
METELAK ALVIN J.   2001   WELCH JR. WILLIAM D.  2006
MICHEL CHARLES   2009   AHLGREN DAVID  2007
MIDDAGH* EDWIN H. 1929   BARTSH GORDON  2007
MIELKE BOB  2007   BOTHWELL ALEXANDER R.  2007
MIHOLOVICH TED  2007   BREMER KEN  2007
MILLEGAN JAMES P. (PAT) 2014   BRIGHT MARK  2007
MILLER BILL  1997   BUCK IV HENRY L. 2007
MILLER DAVID A. 2002   BUGBEE RICHARD  2007
MILLER DONALD A. 2015   BUTTS NOEL R. (RAD) 2007
MILLER ROBERT P.   1989   CARR JOHN F.  2007
MILLER ROGER H. 2016   CLUFF HAROLD F. (HAL) 2007
MILLER* GEORGE D.  1945   COOPER JERE BEN 2007
MILLS GEORGE  2003   DAUGHTRY JACKIE S. 2007
MILLS* JOSEPH C.  1960   HASTINGS JOHN  2007
MILLS WALTER H. (WALT) III 2017   HEUTMAKER DUANE H.  2007
MILNER LLOYD  2003   HOLMES RENEE A. 2007
MITCHELL WALTER D. 1971   JOHNSTON SR. BROOKS  2007
MITCHELL WILLIAM R. (ROD) 1999   LITTLEFIELD PAUL  2007
MOELLER KELVIN  2008   LUIKENS EARL  2007
MOEN KENNETH E. 2014   MALACHWAY TOM  2007
MOERGELI DONALD F. (DON) 2018   MIELKE BOB  2007
MONROE* DAVID M.  1973   MIHOLOVICH TED  2007
MONTGOMERY GEORGE  1997   NEUMAN SR. DANIEL F.  2007
MOONEY JOSEPH P.  1996   O'BRIEN RICHARD B. 2007
MOORE DALE N.  1976   REMBOLT DAVID  2007
MOORE GORDON J.  1980   SNIDER DARRYL T. 2007
MOORE JAMES B. 2011   STACY CHUCK  2007
MOORE JAMES R.  1993   ABBOTT MARLIN (DON)  2008
MOORE KERRY F. 2004   ARNOLD WILLIAM H.  2008
MOORE WINSTON E. (WINK) 2010   BROSNAN FRANCIS J. (FJ) 2008
MORELL PAUL A.  2012   CALHOON RONALD N.  2008
MORGAN WILBUR E.  1992   CARSON MICHAEL  2008
MORPHEW ROGERT H.  1965   DOYLE CHARLES P. (CHUCK)  2008
MORRELL STEPHAN A. 1996   DOYLE VINCENT A.  2008
MORRISON LARRY W. 2018   GEISLER CHARLES H. (CHUCK)  2008
MORTENSEN LANCE 1997   HAMMOND HOWARD  2008
MORTENSEN WESLEY (WES)  2009   HAYES JOHN C. (JACK)  2008
MORTON JR. MILTON D. 2012   KANAKARES KENNETH J.  2008
MOSER JAMES R. 2014   KRUGER GARY L. 2008
MOSS JAMES S. 2013   MOELLER KELVIN  2008
MULDOON HARRY C.  2000   OTT MEL  2008
MULLALY LAWRENCE A. (LARRY) 2014   PALMER DALE M. 2008
MULLEN JAMES V.  1980   SAWYER DAVID E.  2008
MURPHY JOHN W.  1972   SCHACHT ELMER P. (PHIL)  2008
MURPHY PAUL E. 2012   SCHENDEL DALE W.  2008
MUTO HERMAN P.  2001   SCHWARTZ EUGENE (GENE)  2008
NAATJES ROBERT W.  2005   SHAW ROBERT D.  2008
NATHANSON ANDREW J. 2017   SIELK ROBERT H.  2008
NEILSON DOUGLAS A.  1956   VIMR DONALD J.  2008
NELSON DONALD F.  2003   ZIMDARS EDGAR E.  2008
NELSON E. KEMER  1998   ANTILLA ARTHUR F.  2009
NELSON ELLIOT  2004   BIOREN ROBERT S.  2009
NELSON* RALPH  1963   BLOMGREN ARTHUR C. 2009
NEPSTAD ARCHIE  2001   BRENNAN ROBERT J.  2009
NEUMAN SR. DANIEL F.  2007   DANNER GEORGE L.  2009
NEUMANN JEROME B. (JERRY) 2012   DITTBERNER JOHN Q.  2009
NEVELLE JR. JOHN A. 2015   DRIGGERS LOUIS (LOU)  2009
NEWELL BRADFORD A. (BRAD) 2017   FREEBURG JAMES  2009
NICHOLS CHARLES (CHUCK)  2010   GORDON CHESTER (CHET)  2009
NICHOLS III JOHN W.  1999   GROTHE GEORGE W.  2009
NICHOLS JR.* ROBERT G.  1981   HANIE BENJAMIN C. 2009
NIEDERER THOMAS R. (TOM) 2018   HOMSTAD FLOYD M.  2009
NIEHOUSE JR. RAY N.  1998   KNUTSON EDWIN W.  2009
NIENDORFF WILLIAM W. (BILL)  2009   KOSKOVICH JOSEPH J.  2009
NIVER ROEHNER A. (RAY) 2015   LEATHERMAN JERRY F.  2009
NORBY* RAYMOND B.  1939   MCLAIN JOHN T. 2009
NORDLUND DONALD R. 2013   MICHEL CHARLES   2009
NORDSETH ORDELL (NORDY) 2009   MORTENSEN WESLEY (WES)  2009
NORGAARD KENNETH M.  1996   NIENDORFF WILLIAM W. (BILL)  2009
NORTH THOMAS H.  1969   NORDSETH ORDELL (NORDY) 2009
NORTHCOTT JACK D. 2011   PAINE CHARLES L.(CHUCK)  2009
NOVAK ALBERT  2003   SCHROEDER EUGENE W.  2009
NUNN ROBERT S.  1998   SEVERSON CHARLES G. (CHUCK)  2009
NYGREN* DONALD H.  1942   SHAFER DONALD W.  2009
NYMAN VERNON R.  1964   SHELTON TOM  2009
O'BRIEN DENNIS C. (O.B.) 2018   SIMMET RICHARD (DICK)  2009
O'BRIEN RICHARD B. 2007   SPEER KENNETH D.  2009
O'BRIEN THOMOND D. 2011   TAYLOR FRANK J.  2009
OCHS JAMES G. 2014   THOMPSON RICHARD A. (DICK)  2009
O'CONNELL DENNIS  1998   WALLIN WILLIAM S. (JERRY)  2009
OFFERLE RONALD K.  2003   BETTENDORF ROBERT J. 2010
OHRBECK JOSEPH  1979   BOYD DONALD C.  2010
O'KEEFFE ROBERT G.  2006   BUCHANON ARLEN B. 2010
OLSEN* ALBERT F.  1963   CAMALICK JOHN (JAY) 2010
OLSON ALLAN W.  1960   DEAN FLOYD M.  2010
OLSON LLOYD J. 2013   DRZAL RICHARD (RICH) 2010
OLSON* KENNETH S.  1942   EICHLER LARRY 2010
O'NEAL JAY W. 2011   FULLER ROBERT M.  2010
O'NEILL DICK  1987   GRIM JOHN F. 2010
ONSTOT NEAL D.  2002   HASELMAN GEORGE L.  2010
OPRIAN THOMAS  2001   HEEFNER KEITH D. 2010
OPSAHL CLARENCE W. (NIPPY)  2005   JA ROBERT (BOB) 2010
ORBECK RICHARD 2016   KEGEL STANLEY H. 2010
O'REILLY JAMES R. 2011   KURTZAHN ALVIN J.   2010
O'ROURKE JAMES R. (JIM)  2004   LANDIS KENNETH 2010
OSOWSKI JOSEPH A.  1988   LARSON CARROLL (JEEP)  2010
OTT MEL  2008   LETCHWORTH JR. TROY 2010
OTTEN BYRON 2012   LINDRUD ROBERT 2010
OVERBECK STEVEN R. 2015   LUBRATOVICH MICHAEL D. 2010
OWEN LAWRENCE E. (LARRY) 2017   LUNDE EARL S. 2010
PAINE CHARLES L. (CHUCK)  2009   MACDONALD CALVIN (CAL) 2010
PALMER DALE M. 2008   MADSEN ERLING  2010
PALMER JAMES S. 2017   MCLAUGHLIN E. D. (MAC) 2010
PAQUE BERTRUM J. 1983   MOORE WINSTON E. (WINK) 2010
PARKER W. M.  2000   NICHOLS CHARLES (CHUCK)  2010
PARKS STEVEN E. 2016   PETERSON DALE C. 2010
PARRIS RICHARD  1991   PREVOST CLARENCE W. (CLANCY) 2010
PARRY RICHARD A. (AL) 2015   ROSE ALAN L. 2010
PARTRIDGE ARTHUR W.  2011   SWENSON CHESTER (CHET)  2010
PASELK ERICH N. (PINKY)  1968   TRAPP CREIGHTON (STRETCH) 2010
PATTON ROBERT W.  2004   TURNER RICHARD S. 2010
PAULSTON DON G.  2006   WADDELL DOUGLAS 2010
PAYNE LEMUEL L.  1999   WULFF DOUGLAS O. 2010
PECORA WILLIAM F.   1999   AVENT III BENJAMIN R. 2011
PENNERTZ DONALD W.  1996   BEACH PAUL A.  2011
PERILLO THOMAS L. 2014   BENNETT KENNETH D.  2011
PERKINS* JAMES R.  1960   BLADE ROBERT S.  2011
PERRIN JR. WILLIAM A.  2012   BLAIS JOHN R. 2011
PERRY EARLE C.  2006   BUNTING MARK F. 2011
PERRY TODD D. 2015   CECCOLI DOMINIC A. 2011
PETERSON ARTHUR W.  2006   COOKE WILLIAM W.  2011
PETERSON DALE C. 2010   CRENSHAW KENT R. 2011
PETERSON DAVID R. 2015   DITTMER ROBERT J. 2011
PETERSON DWIGHT (PETE) 2015   DUPREE JOHN M.  2011
PETERSON JACK  1945   DURGAN C. I. (IRV) 2011
PETERSON LUTHER  2006   FRENCH HERB 2011
PETERSON SILAS C. 2016   GREEN WILLIAM E. 2011
PETERSON STEPHEN D. (PETE) 2005   HAEN THOMAS J. 2011
PETRY* ROBERT G.  1948   HAINES MERLE D. 2011
PFAFFINGER* JOHN J.  1952   HANSEN JOHN L. 2011
PFANNKUCH* VERNON W.  1945   HOLLAND JR. JOHN C. (JACK)  2011
PHELPS HUBBARD 2006   HOWARD WALTER H. (WALT) 2011
PHILLIPS BERNARD 2016   JENSEN BRYAN 2011
PHILLIPS GEORGE E.  2003   KIRKPATRICK ALLEN 2011
PHILLIPS MILO N. (MIKE) 2013   KOEHN SR. RAY P. 2011
PIEPER JOHN A. 2013   LANE DOUGLAS C. 2011
PICKARD JOHN M.  2016   LYNN ROBERT E.  2011
PIGEON L.A. (LARRY)  1995   MALLORY III THEODORE T. (TED) 2011
PIKE RICHARD D.  1999   MATHESON DONALD W. (MATT) 2011
PIPER LINLEY F.  2004   MCINTIRE CAROL J. 2011
PLUE* WENDELL S.  1971   MOORE JAMES B. 2011
POEHLS ARTHUR J.  2005   NORTHCOTT JACK D. 2011
POLHAMUS ROBERT L.  1975   O'BRIEN THOMOND D. 2011
POLHAMUS ROBERT M.  2014   O'NEAL JAY W. 2011
POLVINO FRACIS J. (FRANK) 2015   O'REILLY JAMES R. 2011
POMEROY GOERGE E.  1998   PARTRIDGE ARTHUR W.  2011
POMPERMAYER PAUL R. 2018   REED SYL 2011
PONCELET FRANCIS J. 2013   ROBERTS WILLIAM P. 2011
POPE DOUGLAS A. 2014   ROE TIMOTHY K. (TK) 2011
POPLIN GUY  2001   SAMEIT DOUGLAS 2011
POTTER HAROLD B.  1943   SORUM WILLIS J. 2011
POTTS NEIL E. 2015   SPRADLING WILLIAM O. (RUSTY) 2011
POWERS DOUGLAS K. 2013   STAHL EDWARD J. 2011
PREUSSER RICHARD M.  1997   STELLNER JERRY L. 2011
PREVOST CLARENCE W. (CLANCY) 2010   STOMBERG KENNETH J.  2011
PRICE DONALD M. 2017   TERRY KEN R. 2011
PRICE GARY J. 2015   TOBIASON WILLIAM 2011
PRICE LARRY E. 2003   WHITE WILLIAM O. (BILL) 2011
PRINE WALTER (WALLY)  2001   BALIN HAROLD E. (HAL) 2012
PROEBSTLE* ROY  1944   BELDT ROGER J. 2012
PRUYN MURRAY J.  2003   BELLINO CHRISTOPHER M. (MARC) 2012
QUAID JOHN J.  1982   BLUDORN GREGORY A. 2012
QUAM BERT L.  2003   BREWER WILLIAM D.  2012
QUINN JOE  1991   BROOKS JAY S. 2012
QUINN MARCUS  1962   BROWN EDWARD J. 2012
RAE JAMES T. (JIMMY) 2006   CARR JR. JULIAN S. (WOODY) 2012
RALEY* ROBERT J. 1942   CHRISTMAN JAN M. (JACK) 2012
RALL DAVID G.  1983   COLE CYRUS J. (CY) 2012
RAMSEY JR. MAX E. 2002   COX RICHARD A. 2012
RANHEIM JAMES M.  1999   DAMIANI LOUIS (LOU)  2012
RASER RALPH W.  1999   HACKENBERG ROBERT R. (BOB) 2012
RAY STEVEN A. 2017   HAGAR TEMPLE C. (TEM) 2012
REBER DARRELL D.  2005   HALL CARLTON H. C. 2012
RECTOR CHARLES A. 1988   HARRON MICHAEL O. 2012
REDESKE GARRETT L. (GARY) 2016   HEINRICH JOHN E. 2012
REDETZKE KENNETH E. 2012   HENDRICKSON JR. DELMAR G. 2012
REDMOND M. JOHN  1974   HOLMES STEPHEN E. 2012
REED ELLIOT W. (AL)  1972   KISSLING JR. ROBERT G.  2012
REED SYL 2011   KORTH SIMEON R.(SAM) 2012
REED RICHARD O. 2016   KUIPER ALBERT L. (BERT) 2012
REGAL JAMES D. (JIM) 2005   LANDOR DAVID G.  2012
REMBOLT DAVID  2007   LARSH JEFFREY (SCOTT) 2012
REMPE WILLIAM J. (BILL) 2018   LARSON BRADLEY A. 2012
RENDER RALPH J.  2003   LUND MARVIN L. 2012
RENDER* RAYMOND F.  1950   MAYBERRY JACK A. 2012
REPLOEG DAVID 2016   MCLAUGHLIN JAMES L.  2012
REVOR HARVEY C.  1980   MORELL PAUL A.  2012
RHOADES JAMES H. 2015   MORTON JR. MILTON D. 2012
RICE CLARK K. (BUD)  1980   MURPHY PAUL E. 2012
RICE NORMAN A. (NA) 2016   NEUMANN JEROME B. (JERRY) 2012
RICHMOND WILLIAM F.  2001   OTTEN BYRON 2012
RICKMAN* LLOYD M.  1951   PERRIN JR. WILLIAM A.  2012
RIDDICK III WILLIAM M. 2006   REDETZKE KENNETH E. 2012
RIDER DONALD H.  1966   ROSS DANIEL C. 2012
RIEL RONALD E. 2017   ROZANAS W. G. 2012
RISTAU WALTER L.  1974   SCHLADER RICHARD H. 2012
RITCHIE BERTRAM F.  1996   SCHMIDT EUGENE J. (GENE) 2012
RITCHIE CHADWICK B.  1971   SERWAT HENRY J. (HANK) 2012
RITCHIE MARVIN B. 2015   SEYD PHIL 2012
ROANE SAM H.  2003   SNEDE JOHN I. 2012
ROBERTS WILLIAM P. 2011   SOUTHWELL MICHAEL J. 2012
ROBERTSON DON H.  1973   STINSON ALFRED W. (AL) 2012
ROBERTSON JAMES D.  2002   STURGILL MARK G. 2012
ROCKWELL JR. ROBERT N.  1997   SUTHERLAND LARRY 2012
ROE TIMOTHY K. (TK) 2011   THOMAS GENE C. 2012
ROESKE ARDEN C.  1990   THORSON HAROLD E. (HAL) 2012
ROGERS JOHN A.  1997   WHITE ALVIN V. 2012
ROHN, JR. RICHARD G. (RICK) 2016   WHITING E. K. 2012
ROLAND KENNETH P. "PHIL"  1996   WINDSOR DAVID E. 2012
ROONDY MELVIN C.  1989   ALBERG CLARENCE R.  2013
ROONOY MELVIN C.  1987   ARDOYNO JOHN W. 2013
ROOT ROBERT M.  2014   ARTHURS MICHAEL R. 2013
ROSE ALAN L. 2010   BALKUS ANDREW V. 2013
ROTH DAVID J. 2017   BARBOSA JAMES A.  2013
ROSS DANIEL C. 2012   BENTLEY GARY M. 2013
ROTH EVERETT L.  1998   BUCKNER LAWRENCE M. (LARRY) 2013
ROTH WILLIAM F.  1986   CANTRELL RICHARD D. (DARRELL) 2013
ROUSCH* CHARLES W.  1932   CHATTERTON DALTON K. (DEL) 2013
ROWLINGS ROBERT S.  2006   CHILDRESS JR. GUY P. 2013
ROWORTH ALFRED F. 1996   CONKLIN PETER G. 2013
ROZANAS W. G. 2012   DERR THOMAS A. 2013
ROZYCKI WALTER F. 2015   DETWILER HARRY 2013
RUESCHENBERG HUGH B.  1991   DROEN DAVID 2013
RUNYAN EDGAR S.  1987   DUPREE BURTON L. 2013
RUONA GORDON S.  1968   ENGEN HARVEY T. 2013
RUTHERFORD GERALD D.  1999   FINNESETH KEITH E. 2013
RYAN CHARLES W.  1955   FOSTER FRANK S. 2013
RYAN RICHARD E.  1986   GULBRANDSON STEPEN D. 2013
SALISBURY F.J. (DOC)  1976   HAUGE DAG A. 2013
SALISBURY* HENRY W.  1938   HENDRICK JAMES (BILL) 2013
SALYARDS E.C. (BUD)  1992   HIBBS JAMES W. 2013
SAMEIT DOUGLAS 2011   HOLLINS SAMUEL D. 2013
SANDSTROM GEORGE L.  2016   JOHNSON HERBERT J. (HERB) 2013
SATTERFIELD JOHN B.  2000   KEARNEY FRANCIS P. (PAT) 2013
SAUL TERRY R. 2017   KELLEY TIMOTHY M. 2013
SAWYER DAVID E.  2008   KILLEBREW SR. WILLIAM K. 2013
SAXON WILLIAM S.  1999   KIMM JOSEPH E. (JOE) 2013
SCHACHT ELMER P. (PHIL)  2008   KLEINSTEUBER JR. VICTOR W. (VIC) 2013
SCHAFRANKA ROBERT V.  2004   LUND ROBERT N.  2013
SCHENDEL DALE W.  2008   MACGREGOR JR. JOHN C. 2013
SCHIELDS JOHN E.  1943   MACNULTY WILLIAM D. (BILL) 2013
SCHIERMAN WESLEY D. (WES)  2014   MARTIN SR. JOSEPH E. C. 2013
SCHLADER RICHARD H. 2012   MEEKER TIMOTHY J. 2013
SCHMIDT EUGENE J. (GENE) 2012   MOSS JAMES S. 2013
SCHNEIDER THOMAS J.  2006   NORDLUND DONALD R. 2013
SCHOLL JONH F. 2018   OLSON LLOYD J. 2013
SCHRIEVER BERHARD A. 2005   PHILLIPS MILO N. (MIKE) 2013
SCHROEDER EUGENE W.  2009   PIEPER JOHN A. 2013
SCHROEDER LOWELL J. 2017   PONCELET FRANCIS J. 2013
SCHROEDER ORVILLE D.  1990   POWERS DOUGLAS K. 2013
SCHROEDER ORVILLE S. (STEW) 2015   SISCA RONALD R. 2013
SCHULBERG DONALD W.  1992   SYVERSON JOHN O. 2013
SCHULTZ CARLTON A.  1972   THOMPSON CHRISTOPHER J. 2013
SCHULTZ W. WARREN  1974   THOMPSON III WILLIAM E. 2013
SCHULTZE BARRETT R.  2002   VOLK, JR. KENNETH R. 2013
SCHWARTZ EUGENE (GENE)  2008   WELLMAN II JAMES T. (DUTCH) 2013
SCOTT R. B. (SCOTTY)  1989   WHITFIELD DANIEL E. 2013
SCOTT ROBERT L.   1989   WILLIAMS FRED A.  2013
SCOTT WILLIAM A.  2001   WISE SR. BRIAN A 2013
SCOTT JR. JOHN R.  1969   WOLTER GARY E. 2013
SEATON GERALD R. 2017   ZONLICK JAMES J. 2013
SEEWALD RICHARD T. (RICK) 2005   ZONNE EMIL C. 2013
SERWAT HENRY J. (HANK) 2012   ADAMEK JR. EDWARD R. (ED) 2014
SEVERSON CHARLES G. (CHUCK)  2009   BALLARD SR. RICHARD (DICK)  2014
SEVERSON RAYMOND M.  2004   BARNARD WILLIAM A.  2014
SEVIC OTTO  1973   BOLLER STEPHEN E. 2014
SEYD PHIL 2012   BRANNON DENNIS C. 2014
SEYFERT NORM C.  2003   CAMP WAYNE L. 2014
SHAFER DONALD W.  2009   CARMAN GERALD (KELLY) 2014
SHANK* EUGENE S. 1942   CASEY JOHN L. (JACK) 2014
SHAW ROBERT D.  2008   CHAGARES WILLIAM (BILL)  2014
SHAW WILLIAM H.  1984   CHRISTENSEN MELVIN L. 2014
SHELTON TOM  2009   CHRISTIAN THOMAS C. 2014
SHIPLEY RALPH D.  1985   CIZEK LLOYD H. 2014
SHORT WILLIAM F. (KELLY)  1996   COWDEN WILLIAM M. 2014
SHOTWELL ROBERT H.  2004   DANEK RONALD F. 2014
SHOWERS HOWARD L.  1979   ERICKSON EDWARD L.  2014
SIBINSKI VICTOR H.  2004   GRAN GORDAN CARTER 2014
SIELK ROBERT H.  2008   GRUMAN LOREN D. 2014
SIEM WARREN W.  2004   GUERRERO JR. JOHN J.  2014
SIMMET RICHARD (DICK)  2009   HAMILTON PAUL A. 2014
SIMPSON LAIRD E.  1975   HAMLIN JACK F. 2014
SISCA RONALD R. 2013   HANDY WILLIAM F.  2014
SISSELL DWIGHT R. 2015   HANSON RICHARD G. (RICK) 2014
SKAGEN ROBERT D. 2015   HOFF DUANE J. 2014
SLAUGHTER WILLIAM E. (RED)  1998   JOHNSON ALLYN E. 2014
SLIWINSKI WALTER  1984   KEHS ROBERT D. (BOB) 2014
SMALLEY LAWRENCE H. (LARRY) 2014   KELLER PAUL A.  2014
SMITH C. L. "LES"  1996   KIRSCH LOREN H. 2014
SMITH ELBERT B. 2004   KNAUF HARLAN G. 2014
SMITH GEORGE R.  1987   KORUM WILLIS T. 2014
SMITH NOEL L. 2015   KROLL MAX G. 2014
SMITH R. BLAIR 2016   LEMIEUX JR. JEROME A. 2014
SMITH ROBERT (LEE)  1989   LYBECK WAYNE A. 2014
SMITH STANTON M. (STAN) 2016   MANGINO CHARLES (RON) 2014
SMITH STEVEN T.  2000   MANNING WILLIAM H.  2014
SMITH VERN G. 2005   MARONEY JAMES L. (FANG) 2014
SMITH* CHADWICK B.  1931   MCANINCH DOUGLAS L. 2014
SMITH RICHARD E.  2016   MCCALLUM JR. HAYS S. 2014
SNEDE JOHN I. 2012   MILLEGAN JAMES P. (PAT) 2014
SNIDER DARRYL T. 2007   MOEN KENNETH E. 2014
SNYDER DONALD C.  1996   MOSER JAMES R. 2014
SODERLIND PAUL A.  2000   MULLALY LAWRENCE A. (LARRY) 2014
SOLOMON GEORGE D. 2014   PERILLO THOMAS L. 2014
SOLOMON GEORGE J.  1998   POLHAMUS ROBERT M.  2014
SORENSEN PAUL  2003   POPE DOUGLAS A. 2014
SORKNESS RUSSELL K. 1982   ROOT ROBERT M.  2014
SORUM WILLIS J. 2011   SCHIERMAN WESLEY D. (WES)  2014
SORWEIDE DENNIS F. 1995   SMALLEY LAWRENCE H. (LARRY) 2014
SOUTHWELL MICHAEL J. 2012   SOLOMON GEORGE D. 2014
SPARBOE JERRY H.  1942   STEADMAN JR. ARTHUR J. (ART) 2014
SPARKMAN ROBERT C.  1987   STRINGER DANIEL B. 2014
SPEER KENNETH D.  2009   THOMAS RICHARD M.  2014
SPELTZ EDWARD H.  2003   TSCHIDA ROBERT J. 2014
SPENCER EARLE E.  2003   USHER JR. TROY C. 2014
SPENCER JOHN H.  2002   VAN ORT MATTHEW G. 2014
SPETH LOUISE P.  2004   WAGNER MARK A. 2014
SPLETTSTOESER MARK H.  2005   WHITNEY JR. WELLS W. (SKIP) 2014
SPRADLING WILLIAM O. (RUSTY) 2011   WILSON SR. CHARLES E.  2014
SPROAT JAMES K. 1997   WISEMAN FRED E. 2014
ST. JOHN GORDON L.  2003   WONDERGEM THOMAS M.  2014
STACY CHUCK  2007   ALEXANDER ROBERT K. 2015
STAFFORD, JR. EDWIN M. 2017   ANDREWS JOHN D. 2015
STAHEL ALWIN J. (BUD)  1991   BAKER GERALD L. (JERRY) 2015
STAHL EDWARD J. 2011   BALDWIN CLARK J. (JAY)  2015
STAHLKE JAMES (JIM) 2016   BEAN JOHN R. (BOB) 2015
STALLINGS THORNE  2002   BERGMAN KENNETH E. 2015
STAMP CHARLES E.  1998   BULEY ROBERT G.  2015
STARRY MAX A.  2003   BYARS LARRY J. 2015
STAUDT FREDERICK G.  1984   CARLOCK VICTOR D. 2015
STEADMAN JR. ARTHUR J. (ART) 2014   CHERRY JR. ROYAL W. 2015
STEIN EARL R. (WHITEY)  1963   CLAWSON CHARLES W.  2015
STELLNER JERRY L. 2011   DEHMER VERN F. 2015
STEVENSON GEORGE E. 2016   EASTERBROOK THOMAS J. 2015
STEWART JOHN (JACK)  2006   EGGERT GLENN E. 2015
STEWART JOHN R.  2002   EYE DOUGLAS L. 2015
STEWART JOHN R.  2003   FISHER JR. FREDERICK W. 2015
STICKEL* JEHU J.  1948   FITZ-GERALD CHARLES A. (CHARLIE) 2015
STINSON ALFRED W. (AL) 2012   FURRER RICHARD 2015
STOMBERG KENNETH J.  2011   GIEFER THOMAS S. 2015
STONE GEORGE A.  1984   HADDON RICHARD D. 2015
STONE ROBERT O.  1991   HOPKINS STEPHEN T. 2015
STORK NATHAN L. 2006   JACOBSON RICHARD N. 2015
STRAITH WILLIAM  1947   KELLEY THOMAS E. (TOM) 2015
STRASSER WILLIAM R.  1970   KENNEDY JOHN W. (RED) 2015
STRAWTHER RICHARD (Dick)  1995   KERN JOHN S. 2015
STREET, JR. RUFUS W. 2017   LATTERELL RICHARD L.  2015
STRINGER DANIEL B. 2014   MARTZ PAUL R. 2015
STRONG LYLE H.  1972   MCCLELLAN ROBERT T. 2015
STRONG WILLIS H.  1961   MCGUGIN JR. DONALD N. 2015
STURGILL MARK G. 2012   MCQUADE DWIGHT 2015
SUHR RICHARD (DICK)  2015   MILLER DONALD A. 2015
SULLIVAN JOHN T. 2006   NEVELLE JR. JOHN A. 2015
SUNDE DEAN E.  2015   NIVER ROEHNER A. (RAY) 2015
SURBRIDGE JACK  2004   OCHS JAMES G. 2015
SURRATT JAMES A.  2004   OVERBECK STEVEN R. 2015
SUTHERLAND LARRY 2012   PARRY RICHARD A. (AL) 2015
SUTILA JOSEPH M. (JOE) 2016   PERRY TODD D. 2015
SUTTER HOMER F. (RED) 2016   PETERSON DAVID R. 2015
SUTTON GARY L. 2015   PETERSON DWIGHT (PETE) 2015
SWANSON DENNIS E. 2017   POLVINO FRACIS J. (FRANK) 2015
SWANSON MELVILLE E.  1959   POTTS NEIL E. 2015
SWANSON PAUL  1994   PRICE GARY J. 2015
SWANSON ROBERT C.  1991   RHOADES JAMES H. 2015
SWENSON CHESTER (CHET)  2010   RITCHIE MARVIN B. 2015
SWISHER ROBERT E.  2017   ROZYCKI WALTER F. 2015
SYLVES KEVIN R.  1999   SCHROEDER ORVILLE S. (STEW) 2015
SYVERSON JOHN O. 2013   SISSELL DWIGHT R. 2015
SZKARLAT STANLEY J. 2005   SKAGEN ROBERT D. 2015
TABRUM GERALD  2001   SMITH NOEL L. 2015
TADDIKEN* GERARD A.  1976   SUHR RICHARD (DICK)  2015
TARRANT PAUL  1998   SUNDE DEAN E.  2015
TAUCHEN DAVID G.  2016   SUTTON GARY L. 2015
TAYLOR BILL F.  2005   VESKRNA FRANK J. 2015
TAYLOR FRANK J.  2009   WALDENSTROM HANS 2015
TAYLOR JAMES T. 2018   WHISENAND JOHN L. 2015
TAYLOR LAVERNE R. (JACK)  1984   WOODS GLENN (WILBUR) 2015
TAYLOR MILLARD W.  2003   YOUNGGREN ROBERT H.  2015
TAYLOR VICTOR W.  1943   ALLEN JOHN J. (JACK) 2016
TERRY KEN R. 2011   ALLEN STEVEN M. 2016
THEODORSON JR. FLOYD B.  2002   ALLRED MORRIS O. (MOOSE) 2016
THEUER ROBERT E.  2004   BALLEIT JOHN J. 2016
THOMAS ALBERT V. 1982   BICKLEY JAMES T. 2016
THOMAS EDWARD M. (ED) 2018   BORDEN JAMES W. 2016
THOMAS GENE C. 2012   BRADFORD WILLIAM B. 2016
THOMAS RICHARD M.  2014   BRADLEY WILBERT (BRAD) 2016
THOMAS RONALD G.  2005   BROXON BARRY D. 2016
THOMPSON ALAN H.  2004   BUCK, JR RAY M. 2016
THOMPSON CHRISTOPHER J. 2013   BYERS WILLIAM H.  2016
THOMPSON DARREL DEAN  1998   CARROTHERS, JR. WILLIAM G. 2016
THOMPSON HAROLD G. (GERRY)  1970   CHADWICK DONALD J.  2016
THOMPSON NEALON W.  1955   DONOVAN RICHARD (RICK) 2016
THOMPSON RICHARD A. (DICK)  2009   DUDLEY, JR EDWIN L. (DUSTY) 2016
THOMPSON III WILLIAM E. 2013   EKLUND CHESTER 2016
THOMPSON SR. JOHN S.  1993   ELLSWORTH FRED C. 2016
THORSON CLIFFORD E.  1996   FOSTER GRAMER D. 2016
THORSON HAROLD E. (HAL) 2012   FREY DETLEF M. 2016
THRALL A. LYLE 2016   GEIGER PAUL A. 2016
THRUSH DAVID PAUL  1999   GREATTI III GINO (GENE) 2016
TIRRELL PAX  1980   HALVERSON WILLIAM W. 2016
TOBIASON WILLIAM 2011   HAMPTON WILLIAM J. 2016
TOMBS STANLEY A.  2005   HENTUSH, SR. WILLIAM J. 2016
TORPEY CLAFLIN (JAKE)  1982   HILL JESSE D. 2016
TOWLE JAMES F. 1989   JOHNSON ROBERT R. (BOB) (RR) 2016
TRAPP CREIGHTON (STRETCH) 2010   JOHNSTON GEORGE H. 2016
TRIBE RICHARD  2002   JONAS JAN T. 2016
TRUEX ROBERT  2001   LANDGREN JAMES 2016
TSCHIDA ROBERT J. 2014   LONGSON WESTON J. (WOODY) 2016
TURNER RICHARD S. 2010   LOWENTHAL ROBERT (BOB) 2016
TURNQUIST LEONARD  2004   MANUSSIER JOSEPH V. (VIC) 2016
TUTWILER JR. M. N.  2002   MILLER ROGER H. 2016
TWITO WAYNE L. 2016   ORBECK RICHARD 2016
UELTSCHI BEN  1982   PARKS STEVEN E. 2016
UNDIS WILLIAM JOHN  1997   PETERSON SILAS C. 2016
UPHAM HARRY G.  2003   PHILLIPS BERNARD 2016
USHER JR. TROY C. 2014   PICKARD JOHN M.  2016
VACCARO VINCENT G. 2017   REDESKE GARRETT L. (GARY) 2016
VAN CLEEF* JAMES G.  1948   REED RICHARD O. 2016
VAN GEMEREN NIELS W. 2005   REPLOEG DAVID 2016
VAN ORT MATTHEW G. 2014   RICE NORMAN A. (NA) 2016
VAN ROO RICHARD E.  2003   ROHN, JR. RICHARD G. (RICK) 2016
VAN WAGENEN WALTER G.  1995   SANDSTROM GEORGE L.  2016
VANDENBIESEN JAMES  2001   SMITH R. BLAIR 2016
VANDERBUSH* RAYMOND E.  1943   SMITH RICHARD E.  2016
VEENSTRA* BOB  1999   SMITH STANTON M. (STAN) 2016
VENABLES CHARLES R.  1993   STAHLKE JAMES (JIM) 2016
VESKRNA FRANK J. 2015   STEVENSON GEORGE E. 2016
VICKROY TODD l. 1998   SUTILA JOSEPH M. (JOE) 2016
VIERTEL HAROLD LEE  1998   SUTTER HOMER F. (RED) 2016
VIMR DONALD J.  2008   TAUCHEN DAVID G.  2016
VINSANT PETER E. 2017   THRALL A. LYLE 2016
VOLK, JR. KENNETH R. 2013   TWITO WAYNE L. 2016
VOLKEL JACK  1995   WEST, SR GARY L. 2016
VORGIAS DAVID R. 2017   WIECHMANN THOMAS 2016
WADDELL DOUGLAS 2010   WILSON STEPHEN B. 2016
WAGNER LESTER E.  1980   WOODS GAVIN D. 2016
WAGNER MARK A. 2014   ALLEN KENNETH R. 2017
WAINRIGHT JAMES E.  2017   AMEND ROBERT J. 2017
WAKEFIELD PHILLIP M.  1998   ANDERSON DIXON JOHN 2017
WALDENSTROM HANS 2015   ARNOLD WILLIAM H. (BILL) 2017
WALDOCH DANIEL V.  2004   AVENSON WARREN (AVIE) 2017
WALKER ARTHUR E.  1993   BARSTAD DAVID D. 2017
WALL JOHN A.  2006   BLEVINS GARY A. 2017
WALLACE W. F.  1997   BRADSHAW WINTHROP L. (LEE) 2017
WALLACE WILLIAM F.  1998   BURTON DENIS W. (DENNY) 2017
WALLIN WILLIAM S. (JERRY)  2009   CARSTENSEN BOB S. 2017
WALLOVER ROBERT S.  1991   CHILES HENRY F. 2017
WALTNEY EDWARD G.  1970   CHRISTENSEN DAYTON C. 2017
WARNS RONALD E.  2002   COX, SR. ROBERT D. 2017
WATTS PHILLI C. 1998   CROMER ROBERT B. 2017
WEADICK FRANCIS R.  1966   DANIELSON ANDREW W. 2017
WEBB MARVIN  1983   DAVIS CLAIR A. 2017
WEST, SR GARY L. 2016   DOODY GORDON, J. 2017
WIECHMANN THOMAS 2016   DORCAS, SR. LEONARD E. 2017
WEIGEL ROBERT H.   1991   EATON BRUCE P. 2017
WELCH JR. WILLIAM D.  2006   GILLIAND JERRY H. 2017
WELDY GLENN A  2004   HABERERN ROGER W. 2017
WELLMAN II JAMES T. (DUTCH) 2013   HELFRICH WILLIAM E. 2017
WENGER* DONALD R.   1963   HIGHTOWER JOHN L. 2017
WEST JR* FREDERICK W.  1938   KELLY STEPHEN M. 2017
WESTON RAYMOND L.  2005   LEA WILLIAM J. 2017
WEXLER SCOTT J. 2017   LEATHAM DONALD R. 2017
WHARTON FRED  2001   LUNDVALL DONALD A. 2017
WHEAT EDWIN J.  1966   MILLS WALTER H. (WALT) III 2017
WHEELOCK CHUCK  1998   NATHANSON ANDREW J. 2017
WHISENAND JOHN L. 2015   NEWELL BRADFORD A. (BRAD) 2017
WHITCOMB JR. RAYMOND B.  1997   OWEN LAWRENCE E. (LARRY) 2017
WHITE ALVIN V. 2012   PALMER JAMES S. 2017
WHITE HAROLD W.   1992   PRICE DONALD M. 2017
WHITE WILLIAM O. (BILL) 2011   RAY STEVEN A. 2017
WHITFIELD DANIEL E. 2013   RIEL RONALD E. 2017
WHITING E. K. 2012   ROTH DAVID J. 2017
WHITNEY JR. WELLS W. (SKIP) 2014   SAUL TERRY R. 2017
WHITTEMORE* FREDERICK W.  1938   SCHROEDER LOWELL J. 2017
WICK HAL G. 2018   SEATON GERALD R. 2017
WIECHMANN* WALTER W.   1992   STAFFORD, JR. EDWIN M. 2017
WIEGAND JOSEPH J. 1988   STREET, JR. RUFUS W. 2017
WIENCKE WALTER W.  1987   SWANSON DENNIS E. 2017
WIGLEY WALLACE  1998   SWISHER ROBERT E.  2017
WILKERSON DONAVON  2001   VACCARO VINCENT G. 2017
WILLIAMS DON  2001   VINSANT PETER E. 2017
WILLIAMS FRED A.  2013   VORGIAS DAVID R. 2017
WILLIAMSON J. B.  2005   WAINRIGHT JAMES E.  2017
WILSON SR. CHARLES E.  2014   WEXLER SCOTT J. 2017
WILSON STEPHEN B. 2016   WYLES PAUL D. 2017
WINDSOR DAVID E. 2012   YOUNG CHARLES G. (CHARLIE) 2017
WISE SR. BRIAN A 2013   AGENBROAD SCOTT L. 2018
WISEMAN FRED E. 2014   BATES JAMES N. (JIM) 2018
WITT JOHN L. W.   1985   BEHM DOUGLAS E. 2018
WITT PORTER M.  1946   BINGHAM J. LAWRENCE (LARRY) 2018
WOLFE* VERNON F.  1950   BUCKLIN CHARLES E.  2018
WOLTER GARY E. 2013   BUCKS GEORGE W. 2018
WOLTER* FRED A.  1983   BURTON DONALD W. (BO) 2018
WONDERGEM THOMAS M.  2014   CALVERT ARNOLD C. (ARNIE) 2018
WOOD* ROSS W.   1973   CAMM HARRY L. 2018
WOODBURY PETER M. 1997   DEBOLT DONALD F. (DON) 2018
WOODHEAD JR. JOHN F.  1991   DEE LEO R. (DICK) 2018
WOODS FRANK V.  1995   DUMMER THOMAS M.  2018
WOODS GAVIN D. 2016   FELLENGER WILLIAM C. 2018
WOODS GLENN (WILBUR) 2015   GABBARD GARY G. 2018
WOOTEN JOHN S.  1998   HARVESON LAUREN C. 2018
WRIGHT C. LEE (SKELLY)  1985   HENDERSON RONALD K. (KEITH) 2018
WRIGHT CHUCK  2001   HOCKBRUNN, JR WILLIAM F.  2018
WRIGHT MAXWELL M. 1977   HOFFMAN HARROLD L. 2018
WRIGHT JR. CHARLES L.  2000   HUTTEBALL GARY R. 2018
WULFF DOUGLAS O. 2010   IRGENS RICHARD M.  2018
WYLES PAUL D. 2017   IRLBECK THOMAS H. 2018
YATES JOHN M.  2004   JONES JAMES R. 2018
YATES OLIVER 1994   LIESCH DALE R. 2018
YODER MORRIS L.  1967   LUCAS WILLIAM C. 2018
YONAKA CLARENCE R. (CLINK) 2004   LUDINGTON JOHN S. 2018
YOSHIMURA ROY Y.  2005   MANOCCHIO JOHN 2018
YOUNG CHARLES G. (CHARLIE) 2017   MARLATT ROGER L.  2018
YOUNGGREN ROBERT H.  2015   MOERGELI DONALD F. (DON) 2018
ZADRA* WALTER A. (JIM)  1974   MORRISON LARRY W. 2018
ZANETTE RALPH D.  2004   NIEDERER THOMAS R. (TOM) 2018
ZEIDLHACK CURTIS  1986   O'BRIEN DENNIS C. (O.B.) 2018
ZIMDARS EDGAR E.  2008   POMPERMAYER PAUL R. 2018
ZIMMERLY FRED  2005   REMPE WILLIAM J. (BILL) 2018
ZINNER TED L.  1999   SCHOLL JONH F. 2018
ZONLICK JAMES J. 2013   TAYLOR JAMES T. 2018
ZONNE EDMUND LYTTON  1980   THOMAS EDWARD M. (ED) 2018
ZONNE EMIL C. 2013   WICK HAL G. 2018